سایت بت فوروارد : فلامینگوها از تیم خود برای جام جهانی رونمایی کردند

2022 U-17 WWC: Flamingos Boss  Olowookere Unveils Squad


سایت بت فوروارد
سایت betforward

سرمربی تیم بانکوله اولووکره، کاپیتان تیم، آلوین داه-زوسو، جواهر خط میانی، تایوو افولابی و اوپیمی آجاکایه، بهترین گلزن تیم را به عنوان بخشی از تیم 21 دختر نیجریه برای فینال جام جهانی زنان زیر 17 سال فیفا انتخاب کرده است.

همچنین فیث اومیلانا دروازه بان اول، کامفورت فولورونشو مدافعان، بلسینگ ساندی و میراکل اوسانی، هافبک های بلسینگ امانوئل و چیدرا اوکنوا، و اوموونمی بلو و یتونده آیانتوشو مهاجمان هستند.

بازیکنان و مسئولان قرار است روز دوشنبه، 26 سپتامبر، سواحل نیجریه را برای یک کمپ تمرینی 10 روزه در ترکیه ترک کنند، قبل از اینکه هیئت در 6 اکتبر از استانبول به هند سفر کند.

مسابقات جام جهانی فوتبال زنان زیر 17 سال امسال در استادیوم کالینگا در بوبانشوار، استادیوم پاندیت جوارحارلال نهرو در گوا و استادیوم دی پاتیل در ناوی بمبئی برگزار خواهد شد.

MegaMillionsNaija

اولین بازی نیجریه در این رقابت ها برابر آلمان در گوا در روز سه شنبه، 11 اکتبر، از ساعت 20:00 به وقت هند (4 بعد از ظهر به وقت نیجریه) آغاز می شود. فلامینگوها سپس در روز جمعه، 14 اکتبر، در گوا به نیوزلند می‌روند و سپس به بوبانسوار پرواز می‌کنند تا در روز دوشنبه، 17 اکتبر به مصاف شیلی بروند.

همچنین بخوانید: “این یک گردش شگفت انگیز برای من بود” – گادوین پس از اولین بازی Super Eagles هیجان زده شد

از زمانی که این رقابت ها 14 سال پیش در نیوزیلند راه اندازی شد، نیجریه تنها یک بار در جام جهانی زنان زیر 17 سال – فینال 2018 که در اروگوئه برگزار شد، غایب بوده است.

21 فلامینگو برای جام جهانی فیفا:

دروازه بان ها: فیث اومیلانا; لیندا جیوواکو; جسیکا اینییاما

مدافعان: اولامید اوینلولا; ژوزفین اداف; Comfort Folorunsho; معجزه اوسانی; تومینینو آدیشینا; یکشنبه پر برکت؛ افسوس آتروال; بی عیب و نقص

هافبک: چیدرا اوکنوا؛ برکت امانوئل؛ مریم آدرمی; بیسولا موساکو; تایو آفولابی

مهاجم: Omowunmi Bello; Opeyemi Ajakaye; Edidiong Etim; الوین ده زوسو; یتونده آیانتشو

حق چاپ © 2021 Completesports.com کلیه حقوق محفوظ است. اطلاعات موجود در Completesports.com نمی تواند بدون مجوز کتبی قبلی Completesports.com منتشر، پخش، بازنویسی یا توزیع مجدد شود.

درباره Adeboye Amosu


بت فوروارد
سایت bet forward

سایت بت فوروارد : حرفه ای ها چه می پوشند: Wilson A2K در مقابل A2000 2022 | حکم صادر شده است

حرفه ای ها چه می پوشند: Wilson A2K در مقابل A2000 2022 |  حکم صادر شده است


سایت بت فوروارد
سایت betforward

Wilson A2000 یکی از نمادین ترین برندهای بیسبال از زمان عرضه اولیه این دستکش در دهه 1950 است. A2K چندین دهه بعد آمد و بحث شدیدی را در مورد اینکه کدام مدل بهتر است آغاز کرد. در این مقایسه، ما چهار دسته مختلف را تجزیه و تحلیل کرده و برنده را تاج گذاری می کنیم.

خوان سوتو با A2K JS22 خود. این مدل را می توانید از اینجا تهیه کنید.

کیفیت مواد

برخلاف بحث Rawlings Pro Preferred vs Heart of Hide، مواد موجود در A2K و A2000 بسیار شبیه به هم هستند. وقتی صحبت از چرم به میان می آید، A2000 و A2K از همان چرم steerhide آمریکایی استفاده می کنند.

مت چپمن با A2K 1787 خود. او یک مدل بازی MC26 برای خرید در اینجا دارد.

علاوه بر چرم انتخابی تر، تفاوت دیگر بین A2000 و A2K ساخت دو کف دست در مدل های A2K است. ساخت و ساز Double Palm یک لایه دوگانه در کف دست است تا یک جیب محکم‌تر ایجاد کند. من از هر دو استفاده کرده ام و می توانم به شما بگویم که این ویژگی کار می کند و مطمئناً به پرونده A2K در این بحث کمک می کند.

نکته آخر این است که دو مدل از توری با کیفیت مشابه استفاده می کنند. بند ویلسون، در تجربه من، پایین‌تر از Rawlings است، و نه Wilson A2K و نه A2000 به طور قابل توجهی بهتر از دیگری نیستند.

A2K از نظر مواد دستکش بهتر خواهد بود، اما فاصله بین این دو مدل به اندازه کافی گسترده نیست که افزایش قیمت را تضمین کند. از نظر ارزشی، A2000 برنده این دور است.

راحتی

اگرچه شرکت های دیگر در سال های اخیر راحتی دستکش های خود را بهبود بخشیده اند، اما ویلسون هنوز هم راحت ترین دستکش های موجود در بازار را عرضه می کند. ترکیبی از آستر مچ Dri-Lex، حلقه‌های انگشت شست و صورتی زیبا، و آستر خوب کف دست شما را با دستکش ویلسون در خانه احساس می‌کند.

تیم اندرسون با A2000 TA7 خود که می توانید از اینجا تهیه کنید.

همانطور که به بحث A2K و A2000 مربوط می شود، تنها تفاوت این است که A2K دارای چرم نرم تری روی آستر کف دست است. به طور قابل توجهی راحت‌تر و بادوام‌تر است، و در رده راحتی به نفع A2K است.

مدل های موجود

در زمان نوشتن این مطلب، 65 مدل A2000 و 32 مدل A2K موجود است. به دلیل ماهیت بسیار انتخابی چرم A2K، که مواد اولیه ای را که «واجد شرایط» هستند محدود می کند، همیشه در هر زمان مدل های A2000 بسیار بیشتر از A2K وجود دارد.

خوزه آبرو با A2K JAB79 خود. شما می توانید یکی از خود را در اینجا تهیه کنید.

علاوه بر این، A2000 رنگ‌های خلاقانه‌تری دارد، در حالی که مدل‌های A2K معمولاً در طراحی سنتی‌تر هستند. در حالی که طراحی های چشم نواز برای برخی از بازیکنان خوب است، بسیاری از آنها ظاهر ساده ای را که A2K ارائه می دهد ترجیح می دهند.

این دسته قرار است قرعه کشی شود. مدل‌های اضافی A2000 جالب هستند و می‌توانید برخی از مدل‌های A2000 با ظاهر اولیه را تهیه کنید، اما A2K همواره یکی از باکلاس‌ترین دستکش‌های موجود در بازار است.

استفاده از MLB

برخی از بازیکنان MLB که از مدل A2000 استفاده می کنند عبارتند از Vlad Guerrero Jr.، Andrew Benintendi، Dansby Swanson و Jose Ramirez. برخی از کاربران قابل توجه A2K عبارتند از Juan Soto، Matt Chapman و Mookie Betts.

موکی بت A2K MB50. همین مدل را می توانید در اینجا برای فروش پیدا کنید.

پایگاه داده WPW و ویدیوهای Wilson Glove Day دریافتند که تعداد بیشتری از بازیکنان MLB با مدل A2000 نسبت به مدل A2K وارد جنگ می شوند.

A2000 برنده رده استفاده از MLB است. بازیکنان حرفه‌ای بیشتر در صورت ارائه یک کیسه A2000 و A2K، A2000 را انتخاب می‌کنند.

حکم من

آخرین تفاوت مهم بین مدل ها قیمت آنها است. قیمت A2Kهای جدید 400 دلار و A2000های جدید 300 دلار قیمت دارند.

با توجه به این تفاوت 100 دلاری و دسته بندی هایی که در بالا تحلیل کردیم، می خواهیم بگوییم که A2000 دستکش بهتری برای اکثر بازیکنان است. همانطور که قبلاً گفته شد، تفاوت‌های بین مدل‌ها به اندازه Rawlings Pro Preferred در مقابل Heart of the Hide واضح نیست، و این امر باعث می‌شود تا A2K گران‌تر نسبت به A2000 انتخاب شود.

مهمترین چیز این است که در این مورد از انتخاب گزینه مقرون به صرفه تر پشیمان نخواهید شد. در اینجا برخی از مدل های مورد علاقه ما A2000 آورده شده است:

بت فوروارد
سایت bet forward

سایت بت فوروارد : آبرن ایالت اورگان را از بین می برد و به سمت CWS پیش می رود

آبرن ایالت اورگان را از بین می برد و به سمت CWS پیش می رود


سایت بت فوروارد
سایت betforward

1 روز پیش
Auburn Athletics

کوروالیس، سنگ معدن – برای بازگشت به اوماها، آبرن با موفقیت مسیر اورگان را پیمایش کرد.

SEC رهبر را نجات داد، بلیک بورکلتر، هشت ضربه آخر را بازنشسته کرد تا پیروزی 4-3 شماره 14 اوبرن در روز دوشنبه بر ایالت شماره 3 اورگان را حفظ کند تا برنده مسابقات سوپر منطقه ای کوروالیس در استادیوم گوس شود و ببرها را برای دومین بار به سری جهانی کالج بفرستد. سه فصل

بوچ تامپسون، مربی اوبرن گفت: “ما سپاسگزاریم.” “اینکه بتوانیم به این زودی به اوماها برگردیم گواهی بر چند نفر مانند برودی مور، کیسون هاول و کارسون اسکایپر است که در آن تیم در سال 2019 حضور داشتند. آنها کار شگفت انگیزی انجام داده اند و نیمی از این تیم جدید هستند. سال.”

وقتی بورکلتر گرت فارستر از OSU را برای بازی نهایی شکست داد، هم تیمی‌هایش او را در مقابل تپه پارچ ملاقات کردند و به شادی روی هم ریختند.

بورکلتر در مورد پانزدهمین سیو خود گفت: «از نظر ذهنی آماده رفتن بودم. “من قبلا با هادی (تیم هادسون مربی توپ‌زنی آبرن) صحبت کردم و گفتم، به نظر شما چطور باید این بچه‌ها را به زمین بفرستم؟ او نکاتی را به من داد و من خوشحالم که می‌توانم به آنجا بروم و اجرا کنم.”

آبرن فقط یک ضربه در پنج اینینگ اول و سه ضربه در بازی به دست آورد، اما ببرها آنها را به حساب آوردند.

پس از اینکه کول فاستر یک راهپیمایی پر از بیس با دو اوت در بالای سوم به تساوی کشید، سانی دی کیارا بیست و دومین دوره خانگی خود در این فصل را به ثمر رساند تا آبورن 2-0 پیش بیفتد.

دی چیارا که دو ضربه از سه ضربه اوبرن را داشت، گفت: “آنها یکی را روی بشقاب برای من گذاشتند و من توانستم چوب خوبی روی آن بزنم.” سپاسگزارم که توانستیم جلوی آنها را بگیریم.»

زمانی که جاستین بوید در سمت چپ سه برابر از دیوار خارج شد و در یک زمین به ثانیه گلزنی کرد تا برتری ببرها به 2-1 کاهش یابد، ایالت اورگان در انتهای سوم پاسخ داد.

کاپیتان میسون بارنت شروع کننده را با یک بازی در مرحله پنجم و دو نفر دیگر راحت کرد و برای فرار از جم، جیکوب ملتتون و تراویس بازانا، بازیکن سال Pac-12 را شکست داد.

بارنت، اسکایپر و بورکلتر با هم ترکیب شدند تا 14 باتجر ایالت اورگان را شکست دهند.

Auburn با دو ران در ششمین مسابقه رید سببی، تسکین دهنده ایالت اورگان، به برتری خود اضافه کرد. پس از راه رفتن دی کیارا، بابی پیرس دوبل به راست کرد تا دونده ها با یک بیرون در رده های دوم و سوم قرار گیرند.

بازیکن زمینی تا دوم بروکس کارلسون دی کیارا را به ثمر رساند. ضربه ایمنی برودی مور برای اولین بار پیرس را شکست داد و او را شکست داد تا اوبرن را 4-1 کرد.

کاپیتان یک ششم کامل کار کرد، اما بیورز در یک دوندگی 4-3 در هفتم روی هومر دو ران بوید به پایان رسید.

وقتی دو دونده دیگر رسیدند، آبرن با بورکلتر تماس گرفت، که بازانا و جیک دوکارت را شکست داد تا برتری اوبرن در یک دویدن را حفظ کند.

تامپسون گفت: «زمانی که کارسون اسکایپر وارد شد و آن دو بازی را به دست آورد، و زمانی که ما بورکلتر را وارد کردیم، این دو بازی را تغییر دادند. ما می‌توانیم این برتری را در یک ران حفظ کنیم و بورکی ما را به خط پایان رساند.»

بورکلتر از هشت ضربه‌ای که با آن روبرو شد، پنج ضربه را زد، از جمله بوید تا نهم را از آن خود کند. کاپیتان در دو اینینگ چهار هوادار زد و این پیروزی را به دست آورد تا در فصل به 6-3 ارتقا یابد.

ببرها که در نظرسنجی پیش‌فصل مربیان برای رتبه هفتم در SEC West انتخاب شدند، یکی از هشت تیمی هستند که هنوز برای قهرمانی ملی در رقابت هستند و به رقبای بخش تگزاس A&M، Ole Miss و آرکانزاس در اوماها این آخر هفته می‌پیوندند.

مور، MVP مسابقات منطقه ای NCAA Auburn گفت: “این عالی است.” “چه تجربه‌ای برای Auburn Tigers که از مایل‌ها دورتر آمده و آن را انجام می‌دهد. ما هنوز تمام نشده‌ایم. ما فقط یک تیم هستیم. ما به خوبی با هم ترکیب می‌شویم، ما بهترین دوستان در داخل و خارج از آن هستیم. این دانشگاه را دوست داریم.”

ببرها (42-20) با ساخت ششمین حضور در سری جهانی کالج در تاریخ برنامه، Ole Miss شنبه را در ساعت 6 بعد از ظهر CT در ESPN2 و شبکه ورزشی Auburn بازی می کنند.

بت فوروارد
سایت bet forward

سایت بت فوروارد : قرعه کشی جام GAA Tailteann – لیست شهرستان ها و تاریخ برگزاری مسابقات

قرعه کشی جام GAA Tailteann - لیست شهرستان ها و تاریخ برگزاری مسابقات


سایت بت فوروارد
سایت betforward

برای بهترین بازی‌ها و سرگرم‌کننده‌ترین بازی‌ها به یوروپا کازینو موبایل بروید و همه پیشنهادات عالی آن‌ها را ببینید.

تمام اطلاعات مربوط به قمار آنلاین در آفریقای جنوبی را در onlinecasino-southafrica.co.za، از شرط بندی ورزشی گرفته تا بازی های کازینو، بیابید.

به دلیل قوانین، سال برای بازیکنان سوئدی که به دنبال پاداش های جدید کازینو هستند، سخت تر خواهد بود. بنابراین، می‌توانیم این لیست کامل از پاداش‌های کازینو را که برای سال 2020 به‌روزرسانی شده است، توصیه کنیم

بهترین راهنمای شرط بندی آنلاین کریکت در هند است. از آن لذت ببرید!

قبل از افتتاح حساب جدید در هر سایت شرط بندی، به شما توصیه می کنیم که یک جایزه دریافت کنید. در این راهنمای پیشنهادی، پاداش‌ها مرتب و سازماندهی شده‌اند تا بتوانید بهترین پاداش شرط‌بندی 2020 را پیدا کنید

ما جدیدترین بررسی های صادقانه کازینو، تبلیغات سخاوتمندانه، خدمات عالی به مشتریان و مجموعه گسترده ای از بازی های کازینو رایگان را ارائه می دهیم.

اریک کینگ همچنین راهنمای جدید شگفت انگیز کازینو به نام Gambla را دارد. در یک مکان می توانید بالاترین جایزه کازینو، بیشتر چرخش های رایگان یا فقط جدیدترین کازینو در بریتانیا را فیلتر کنید. یک سایت واقعا خوب که با اهدای 1 درخت کاشته شده برای هر مشتری جدید به کازینوهای فهرست شده آنها به محیط زیست کمک می کند.

ما Zamsino را به عنوان یکی از بهترین راهنماهای جدید کازینو در بریتانیا توصیه می کنیم. آنها همه پاداش ها و چرخش های رایگان بدون سپرده را برای کازینوهای جدید در سال 2020 مقایسه می کنند. کارشناس مشهور صنعت، اریک کینگ همچنین مطمئن می شود که همه کازینوهایی که فهرست می کنند با مجوز UKGC تأیید شده اند.

بهترین لیست کازینو در اسپانیا را با چرخش های رایگان و جوایز در کازینو en línea España دریافت کنید

netticasino فنلاندی بهترین کازینو آنلاین و جوایز را به شما می دهد. آنها را در اینجا امتحان کنید و از آن لذت ببرید!

جدیدترین جوایز کازینو را دریافت کنید و با دو برابر پول بازی کنید. GambleGenie.co.uk بهترین در کسب و کار برای دریافت جوایز عالی است.

برای فهرستی از بهترین سایت‌های قمار به اینجا نگاهی بیندازید. این بسیار جامع است و همه آنچه را که نیاز دارید به شما می گوید.

جایزه mit کازینو آنلاین اتریشی به بازیکنان خود فرصتی عالی برای آزمایش بازی‌ها با پاداش‌های پول بازی که پس از ثبت‌نام رایگان داده می‌شود، ارائه می‌دهد. آنها را امتحان کنید و از بازی خود لذت ببرید!

همه چیز را بخوانید و لیستی از بهترین سایت های قمار را از بریتانیا، ایرلند و سراسر جهان ببینید

بازار بازی سوئد بسیار پر جنب و جوش است و علیرغم مقررات اخیر، بسیاری از کازینوهای جدید nya casinon تلاش زیادی برای جذب بازیکنان قوی سنتی سوئدی دارند. در Gambling.se دنبال کنید –

محبوبیت قمار آنلاین در فنلاند همچنان در حال افزایش است. هر ماه حداقل 10-15 کازینو آنلاین جدید uudet nettikasinot وجود دارد که زنده می شوند. لیست های به روز شده در BestCasinos.fi.

برای دریافت بهترین مشاوره شرط بندی GAA و آمار برای مسابقات قهرمانی 2019 به GAAbetting.ie بروید

همه چیز را در مورد کازینو بدون سپرده بریتانیا در Casino Wizard بخوانید. می توانید پاداش ها را مقایسه کنید و پیشنهادات نقدی رایگان را در وب سایت پیدا کنید.

کازینو آنلاین در بریتانیا بازی کنید و بهترین پاداش ها را امروز در Casino Hawks دریافت کنید.

مطمئن نیستید که کدام کازینوهای آنلاین قابل اعتماد و امن برای بازی هستند؟ آن را در オンラインカジノ 日本، بهترین راهنمای شما برای کازینوهای آنلاین در ژاپن بررسی کنید.

لیست مورد اعتماد بهترین سایت های کازینو آنلاین آفریقای جنوبی که توسط CasinoHEX.co.za جمع آوری و بررسی شده است

در Playright، بررسی‌ها و رتبه‌بندی‌های برترین سایت‌های شرط‌بندی در بریتانیا را در سال 2018 می‌بینید. بیابید که کدام کتابفروش برای کدام ورزش بهترین است و کجا می‌توانید داغ‌ترین تبلیغات شرط‌بندی رایگان را پیدا کنید.

9 کازینو آنلاین برتر ایرلند که توسط تیم IrishcasinoHEX.com بررسی شده است. فقط سایت‌های قمار مطمئن و مطمئن گنجانده شده است.

ثبت نام در کازینو نورگز و یک پیشنهاد خوشامدگویی منحصر به فرد را درخواست کنید! –

عضو شوید در نورسکه اتوماتر و بیش از 1000 اسلات را مستقیماً در مرورگر خود بازی کنید!

کازینوهای جدید هیجان انگیز روزانه راه اندازی می شوند و بسیاری از آنها برای بازی نیازی به حساب کاربری ندارند. به عنوان مثال، در CasinoRunner.com، می توانید بسیاری از کازینوهای جدید بدون حساب را در سال 2019 پیدا کنید.

از کازینو Slot Strike دیدن کنید که در آن بیش از 500 اسلات آنلاین، میزهای بلک جک و رولت با فروشنده زنده پیدا خواهید کرد و اگر مشتری جدید هستید تا 500 پوند جایزه دریافت کنید.

برای خود یک کازینو آنلاین کاملاً جدید پیدا کنید و از بین بهترین ها در www.thecasinodb.com انتخاب کنید که در آن جوایز و اسلات های آنلاین برای بازی رایگان پیدا خواهید کرد.

اگر می خواهید روی ورزش در کانادا شرط بندی کنید، https://www.parissportifcanada.ca (Paris Sportif Canada) بهترین راهنمای آنلاینی است که می توانید دریافت کنید

اگر می‌خواهید فهرست کاملی از تمام کازینوهای آنلاین جدید در بریتانیا داشته باشید، فقط یک منبع برای بررسی وجود دارد – www.new-onlinecasinos.co.uk

KingCasinoBonus با جدیدترین جوایز از بهترین کازینوهای آنلاین در بریتانیا ارائه می شود! دست خود را در این معاملات بزرگ و شروع یک سفر سرگرم کننده و با ارزش قمار!

هر هفته در طول سال کازینوهای آنلاین جدید راه اندازی می شوند. در اینجا می‌توانید جدیدترین سایت‌های کازینوی راه‌اندازی شده را پیدا کنید که ارزش بررسی کردن را دارند!

بت فوروارد
سایت bet forward

سایت بت فوروارد : جونیور NBA عشق به بازی بسکتبال را دوباره برانگیخت

جونیور NBA عشق به بازی بسکتبال را دوباره برانگیخت


سایت بت فوروارد
سایت betforward

عکاسی آلین کنستانتین.

لذت بازی بسکتبال رقابتی بار دیگر تجربه Jr. NBA را برای بسیاری از شرکت کنندگان روشن کرده است.

سرمایه گذاری مشترک مهم بین دپارتمان فرهنگ و گردشگری – ابوظبی (DCT Abu Dhabi) و انجمن ملی بسکتبال (NBA) در 5 مارس آغاز شد. بیش از 450 پسر و دختر 11 تا 14 ساله از مدارس ابوظبی را به میدان خواهد برد. مقابل یکدیگر تا فینال 21 می.

این به دنبال یک طلسم طولانی است که در آن مقررات ضروری COVID-19 لیگ های جوانان در سراسر منطقه را مختل کرد. اما این اقدام اکنون به هفته سوم در مدرسه جامعه آمریکایی ابوظبی منتقل شده است و مریم عیسی الخمیری، از مدارس نیواورلئان پلیکانز/ADNOC، از شرکت در آن بسیار هیجان زده بود.

او پس از شکست 10-6 آخر هفته گذشته مقابل دالاس ماوریکس/ مدرسه جونیورز العین گفت: “این یک تجربه عالی برای ما است، چیز جدیدی است و ما از زمان همه گیری، تقریبا دو سال پیش، بازی نکرده ایم.”

“این چیز جدیدی است و واقعا مهم نیست که ببازیم یا برنده شویم، فقط عالی است.”

برندگان – در 72 بازی، از جمله پلی آف – این شانس را خواهند داشت که مسابقات پیش فصل پیش فصل NBA را در پایتخت امارات تماشا کنند. پیشاهنگان همچنین یک پسر و یک دختر را برای تجربه آموزش بسکتبال یک عمر در کمپ تابستانی NBA در اروپا انتخاب خواهند کرد.

یکی از بازیکنانی که قبلاً درخشیده است، احمد آورانی از شیکاگو بولز/ مدرسه کرانلی است. او با پیروزی 18-4 مقابل ایندیانا پیسرز/آکادمی وست یاس، افتخارات بازیکن مسابقه را به دست آورد.

او گفت: من برای این فرصت بسیار تلاش کرده ام. من هر روز تمرین می‌کنم تا خودم را بهتر کنم و خودم را در NBA جونیور بیشتر کنم و در واقع MVP را به دست آوردم.”

برای به‌روز ماندن از رویدادها، به اینستاگرام سر بزنید و حساب تایید شده [email protected] را دنبال کنید. در آنجا همه چیزهایی را که نیاز دارید، از برنامه مسابقات گرفته تا نتایج، تصاویر اکشن و ویدیوهای شگفت انگیزی که استعدادهای باورنکردنی را به نمایش می گذارند، پیدا خواهید کرد.

از هشتگ های زیر برای پیوستن به گفتگو استفاده کنید: #JrNBA، #NBAinAbuDhabi و #JrNBALeague.


بت فوروارد
سایت bet forward

سایت بت فوروارد : ایالت اوهایو فصل LSU را در دور دوم مسابقات NCAA به پایان می رساند

ایالت اوهایو فصل LSU را در دور دوم مسابقات NCAA به پایان می رساند


سایت بت فوروارد
سایت betforward

13 ساعت پیش
دو و میدانی LSU

عکس: LSU Athletics

باتون روژ – تیم بسکتبال زنان LSU با نتیجه 79 بر 64 در دور دوم مسابقات NCAA به ایالت اوهایو با نتیجه 6 نفره سقوط کرد.

انرژی در مرکز پیت ماراویچ با نزدیک شدن به زمان بازی ناامید نشد. فاوستین آیفوا از LSU با سهام بالا و سفید کننده های پر شده، برنده جایزه افتتاحیه در برابر دانشگاه ایالتی اوهایو شد. نکته برنده Aifuwa به Khayla Pointer کمک کرد تا در کمتر از یک دقیقه از بازی به سرعت یک پرتاب سه امتیازی به ثمر برساند که باعث شد تماشاگران به هیجان بیایند. OSU در نهایت با یک جفت پرتاب آزاد از Rikki Harris به گل رسید که پرش توانایی گلزنی آنها را آغاز کرد.

چرخش هفتم توسط LSU به جیسی شلدون اجازه داد تا برتری را برای باکی ها تضمین کند (12-8). پس از اینکه تیلور مایکسل از OSU اولین پرتاب سه امتیازی تیمش را در این بازی به ثمر رساند، باکی ها با هفت گل برتری داشتند.

با ورود تیم ها به کوارتر دوم، LSU سخت مبارزه کرد تا عقب بیفتد. پوینتر پس از یک خشکسالی طولانی امتیازی را به دست آورد. با این حال، OSU به غلبه ادامه داد.

در حالی که شش دقیقه به پایان کوارتر باقی مانده بود، پوینتر و پاییز نیوبی با هم کار کردند تا یک layup را به ثمر برسانند که به ببرها اجازه می داد تنها با سه اختلاف عقب بیفتند. هنوز 20 ثانیه بعد از لی آپ، باکی ربکا میکولاسیکوا با شوت سه امتیازی نتیجه را 26-20 OSU کرد. ببرها در حالی که Jailin Cherry دو پرش به ثمر رساند و پوینتر یک layup را به ثمر رساند ادامه دادند، اما هنوز برای برتری کافی نبود. OSU با نتیجه 34-26 جلو افتاد و به نیمه رسید.

سه دقیقه بعد از کوارتر سوم، OSU 12 امتیاز برتری داشت. در نهایت، چری در استراحت سریع به گل رسید تا چند امتیاز ببر روی تخته قرار گیرد، 40-28. پس از یک تایم اوت رسانه ای، تیم ها به مبارزه برای خطا ادامه دادند. پوینتر سه پرتاب آزاد برای تیمش به دست آورد، این تنها امتیازی بود که LSU از زمان پنج دقیقه به ثمر رساند.

Tanaya Beacham و Sheldon از OSU هر دو گلزنی کردند تا بازی 57-33 شود. با نزدیک شدن به پایان بازی سوم، هواداران ببر همچنان تیم خود را تشویق می کردند و منتظر امتیازهای بیشتر بودند، آیفوا و رایان پین هر کدام دو امتیاز به دست آوردند. با این حال، در کوارتر چهارم، باکی ها همچنان 57-37 پیش افتادند.

در شروع چهارم، چری و پوینتر هر دو برای ببرها گلزنی کردند. OSU می جنگید تا مطمئن شود LSU هیچ حرکتی به دست نمی آورد، که منجر به خطاهای متعدد و جابجایی از طرف هر دو تیم شد. LSU برای بدست آوردن امتیاز پرتاب آزاد روی تخته مشکل داشت، اما پوینتر یک بار دیگر گل زد تا به تیمش کمک کند تا به امتیاز 50 روی تخته برسد (67-50).

پس از امتیازهای چری، پین، پوینتر و نیوبی از LSU، ببرها آن را به دنده زدند. با تنها 11 عقب افتادن، LSU هر کاری که می توانست برای گلزنی انجام داد. با این حال، در مقایسه با قدرت اوهایو در دادگاه کافی نبود. در حالی که یک دقیقه باقی مانده بود، شلدون با گلزنی سریع بازی را با نتیجه 79-64 LSU به پایان رساند.

رهبر آمار LSU با 32 امتیاز، دو ریباند، چهار پاس منجر به گل، یک بلاک و یک توپ ربایی، پوینتر بود.

رهبر آمار OSU شلدون با 23 امتیاز، سه ریباند، 8 پاس منجر به گل و سه توپ ربایی بود.

راه رسیدن به فینال چهار در خانه برای ببرها به پایان رسید، زیرا باکی ها زمان خود را در باتون روژ با یک برد به پایان رساندند.

بت فوروارد
سایت bet forward

سایت بت فوروارد : Leinster Senior Cup Rugby – Squads, Draw, Results & Live score updates

Leinster Senior Cup Rugby - Squads, Draw, Results & Live score updates


سایت بت فوروارد
سایت betforward

 4,604,915 total views,  1 views today

Leinster Senior Cup and Junior Cup Rugby – Squads, Draw, Results & Live score updates for the 2022 competition.

CLICK HERE FOR LIVE SCORES FOR LEINSTER SENIOR CUP RUGBY

Blackrock College 20-25 St Michael’s College RESULT

One of the most intense rivalries in modern schools rugby is that of Blackrock and St Michael’s College.

Their pre-season friendly during the November international window has drawn the likes of Graham Henry and Leo Cullen in recent years.

This year, Blackrock had the better of that particular argument (20-14) and they come into the Senior Cup as pre-tournament favourites.

Victories against St Michael’s, Clongowes and Belvedere pre-Christmas, along with CBC Cork, Methody and St Mary’s post-Christmas set them up nicely.

They are sprinkled with provincial talent, providing Ruben Moloney (full-back), James O’Sullivan (wing), Luke Kritzinger (centre), Oliver Coffey (scrum-half), Michael Colreavy (lock), Alex Mullan (lock), Inigo Cruise O’Brien (back row) and Tom Brigg (back row) to the all-conquering Leinster U-18 Schools.

In addition, there are the Leinster U-19s in Ethan Laing (wing), Hugh Cooney (centre), Zach Quirke (out-half), Paddy McCarthy (prop), Gus McCarthy (hooker) and Liam Molony (back row).

Underneath all of that, Jack Angulo (back row), Derry Moloney (full-back), Charlie Molony (wing), Charlie Woodcock (centre), Conor O’Shaughnessy (out-half), Donnacha McGuire (lock) and Tommy Butler (lock) have made the step-up from losing the 2021 Junior Cup final to Newbridge to compete for game time.

St Michael’s will be without their two best backs in out-half Henry McErlean and back-three whizz Jules Fenelon in what could be a blow too big to overcome.

The lineout will be led by David Woods in a second row with the ballast of 116kg Mikey O’Reilly. The back row is blessed with dynamic duo Dan Carroll and Matthew Victory, previously a centre at JCT level.

Scrum-half Fintan Gunne is the only survivor from 2020 and captain Sam Berman has been a prolific try-scorer. Talented full-back James Nicholson and South African centre Wilhelm de Klerk are two others to watch.

All in all, there should be fireworks in what is one to whet the appetite.

Blackrock College:

15. Ruben Moloney
14. Andrew Quinn
13. Hugh Cooney
12. Luke Kritzinger
11. Eoghan Walsh
10. Zach Quirke
9. Oliver Coffey

1. Max Holmes
2. Gus McCarthy – Captain
3. Paddy McCarthy
4. Michael Colreavy
5. Alex Mullan
6. Liam Molony
7. Tom Brigg
8. Kevin Jackson

Replacements:
16. Mikey Yarr
17. Tom O’Riordan
18. Andreas Andersson
19. Conor Tonge
20. Jack Angulo
21. Will Fitzgerald
22. Conor O’Shaughnessy
23. Paddy Van Zuydam

St Michael’s College:

15. James Nicholson
14. Luka Hassett
13. Sam Berman – Captain
12. Wilhelm de Klerk
11. Charles Foley
10. Charlie McNamee
9. Fintan Gunne

1. Tom Stewart
2. Zach Baird
3. Sean Egan
4. Dave Woods
5. Dan Barron
6. Dan Carroll
7. Jim White
8. Matthew Victory

Replacements:
16. Matthew Sherwin
17. Alex Murray
18. Riain Coogan
19. Michael O’Reilly
20. Josh Brown
21. James Sherwin
22. Andy Cosgrave
23. Pat Wood

Kilkenny College v Presentation College, Bray – Monday, 14 February (Energia Park, KO 3pm)

The beauty of this match-up comes in the form of a face-off between the two best Leinster U-18 Schools out-halves in the province, Sean Naughton and Jack Murphy.

Kilkenny learned more from a loss to St Gerard’s in the Leinster League than the other matches they won, beating Wesley and Castleknock on the way to a two-point loss to Gonzaga in the final.

The nucleus of the team is provided by Leinster U-18 Schools playmaker Naughton and provincial No 8 Stephen Smyth as well as centre Harry Rogers.

In the pack, hooker Ashton Botha, tighthead Adam Shirley and openside Zach Furlong are intrinsic to what they do at the set-piece and at the breakdown.

Scrum-half Charlie Kennedy is very good at organizing around the ruck area, an under-rated skill, and forms a pivotal partnership with Naughton.

Pres Bray only lost to the eventual Leinster League champions Gonzaga in the last minute of the league semi-final.

The aforementioned Murphy is a gem of an out-half, making up for a slight frame with a superior set of skills, based around a metronomic kicking game and a gift for putting runners into space.

It is far from a one-man team, fellow Ireland Schools member Finn Treacy, in the centre, and Leinster Schools hooker Flyn Pyper supplying the thoroughbred quality.

However, this is a young side with 15 fifth years in a squad backboned by sixth years in key positions, like full-back Gavin Rochford, flanker Sam Nolan and JJ Kenny, a big winger with speed to go with his size.

Clongowes Wood College v Gonzaga College – Tuesday, 15 February (Energia Park, KO 3pm)

Gonzaga’s rude health is reflected in their fourth Leinster League title in the last five years, quite the strike rate.

The Ranelagh school is captained by talented full-back Davy Colbert, who was joined by centre Hugo McLaughlin on the Ireland Schools squad announced for Christmas.

Three-quarters Jody Browne and Stephen McMahon were selected to attend the Ireland U-18 Schools and Clubs camp, demonstrating the prowess of the back division.

Prop George Morris was invited to the Ireland U-19 training camp, while Luke O’Callaghan and Thomas Murphy have been ever-present in the second row.

The impressive Paul Wilson was a member of the Meath U-18 football team that won the All-Ireland minor title and fellow back-rower Noah Maguire is available for the third year at this level.

As ever, Clongowes come into the campaign under the radar with little to suggest they are frontrunners.

There is no school that makes better use of the underdog tag than the Clane nursery and they will have been plotting Gonzaga’s downfall for months.

James Ruddy and Max Duggan made the final cut for the Leinster Schools squad for which Kosi Ugwueru was also considered.

Ballina’s Blayze Molloy made a strong enough impact with Connacht U-18 to make the combined Ireland Schools and Clubs squad.

It must be noted how Hugh Wilkinson, included in the Leinster U-19 squad, is the only starter back from the 2020 team that qualified for the final that never was against Newbridge.

St Gerard’s School v Newbridge College – Wednesday, 16 February (Energia Park, KO 3pm)

After a mixed season through the Leinster League, then losing out to Castleknock College in the quarter-finals, St Gerard’s new Director of Rugby Phil de Barra’s focus was to work on consistency of performance.

For that to happen, it all starts in the pack where vice-captain Marcus Von Tiechman, flanker Tim Wilkinson and No 8 Luke Long will be supported by the graft of back five forwards Tom McGovern and Patrick Harrington.

Out the back, captain Shay O’Keefe and centre Callan O’Reilly set the standards on both sides of the ball, while scrum-half Jordan Younger mixes his game well.

Newbridge College had to recalibrate their goals after an up-and-down Leinster League in which they qualified for an away quarter-final, losing out to Pres Bray  24-19.

The bonds should be augmented by two sets of brothers in Tom and Billy Bohan and Zack and Julian Zebedee.

There are a number of the Junior Cup winners from last November expected to challenge for first-team honours, none more so than out-half Paddy Taylor.

The JCT’s magic triangle of Taylor, centre Ciaran Mangan and full-back Todd Lawlor was a special unit. It will be interesting to see where they figure in coach Johne Murphy’s plans.

Tadhg Brophy was a member of the Ireland U-19 training squad announced ahead of Christmas and captain Kieran Kelly is inclined to lead by his actions.

Cistercian College, Roscrea v Wesley College – Thursday, 17 February (Energia Park, KO 3pm)

The midlands location of Cistercian College, Roscrea means it draws on players from Connacht, Munster and Leinster.

Thus, they have a smattering of representative players from each province, Leinster U-18 School No 8 Richard Whelan going up against Munster loosehead Rory Doody and flanker Joseph Coffey in the interprovincial decider.

They also had full-back Charlie O’Sullivan, wing Greg Fitzgerald and centre James Conroy in the extended Leinster Schools squad.

There was recognition out west for centre Charlie Naughton, hooker Ronan Lydon, second row Rory Glynn and No 8 Max Flynn, also honoured as Connacht captain.

Tighthead Jonathon Flynn and wing Blaine Barry made the Connacht U-19s and Munster wing Ihechi Oji made the Ireland U-19 squad.

For all that, they were beaten in the league quarter-final by Gonzaga and remain difficult to evaluate.

Rugby remains at the heart of Wesley College’s ethos with over 300 boys and girls playing in the school.

Led by loose forward Dan Campbell, the current crop boasts a core group of sixth years in back row Tom Geoghegan, hooker Ryan Jones, utility back Toby Durham, centre Jamie Fish, lock Liam O’Neill and scrum-half Kameron Moran.

The inexperienced out-half Johnny Cazzini and No 8 Oran Handley bring energy and a feel for the game.

An inconsistent League campaign led to a quarter-final exit away to Kilkenny. However, they have been solid on the road, winning at Glenstal Abbey and Ballyclare High to lift confidence levels.

St Mary’s College v CUS – Thursday, 17 February (Lakelands, KO 3pm)

The St Mary’s squad is an exciting mix of experience and talent, the players all showing ambition and a willingness to work hard for the man next to them.

The team is captained by out-half Daragh Gilbourne, one of four starters back from the 2020 first-round loss to Belvedere.

Back-three Ross Moore, hooker Matthew Black and second-row Louis McGauran will spread that experience, along with three-quarter John Brennan, who appeared off the bench that day.

There is Leinster Schools representative quality from McGauran, half-back Conor Tracey and tighthead Andrew Sparrow, all three consistently demanding high standards within the group.

The influence of Leinster U-19 Gilbourne and Tracey will have a considerable bearing on how far St Mary’s go with a pack of forwards well-equipped to provide a platform.

There are also a number of younger players who were involved in the school’s most recent Junior Cup campaign.

CUS have had their sights set on silverware this year, moving one match closer to that goal by eclipsing Temple Carrig 32-7 in the Vinnie Murray Cup semi-final last Wednesday.

It was the latest chapter in an impressive season, receiving a first-round bye and putting The King’s Hospital to the sword (27-16) in the quarter-final.

Out-half Harry Lynch has been outstanding, scoring three tries in two matches for a total of 39 points.

Captain Andrew Tonge is a natural leader, always willing to carry the fight from No 8, and Leinster Schools hooker Lucas Maguire.

It is just a rock-solid, well-conditioned team throughout, Joseph Lockhart to Jack Grant, the full-back bagging a brace against Hos’.

Belvedere College v St Vincent’s Castleknock College – Friday, 18 February (Energia Park, KO 3pm)

If Blackrock is the yardstick, Belvedere came close to unseating them before Christmas, losing 13-7 in a very physical encounter.

In his third year at this level, Jed Tormey brings a calmness when teams look to gain an early edge.

The Ireland U-19 is a versatile back, capable of manning many positions, and had the physical application to start at inside centre for the school in 2020.

Dan O’Leary has blossomed into a solid full-back, devouring high balls and feasting on runners as a dependable last line of defence.

Perhaps, the most interesting long-term prospect in schools rugby is the gigantic Alan Spicer.

The second-row forward made quite the impression when coming off the bench against Munster in the interprovincial decider, literally dwarfing those around him.

Incredibly, coming in at around 6’10” and 120kg, he still has another year at the Leinster Schools level.

Castleknock have had a decent enough season, making the Leinster League semi-finals.

Head coach Jeremy Staunton was a mercurial talent and the Limerickman pushes an open style of attacking rugby.

There has been a definite upswing in their competitiveness, as evidenced by the involvement of forwards John Ozoani, Danny Ruane, Luke Brady and Conor Boyle and backs Finn O’Connor and Emmet Brady in the Leinster summer programmes in 2021.

Terenure College v St Fintan’s High School – Friday, 18 February (Ollie Campbell Park, KO 2.30pm)

Terenure College will have to rely on the power of team as opposed to individual brilliance to progress this year.

They did not have any representation in the Leinster Schools squad and this might just be an identity that suits their make-up.

The squad is captained by Darragh Brooks, assisted by vice-captains Yago Fernandez-Vilar and Cuan Doyle.

The group is backboned by fifth and sixth year players, also with an eye to the future with a number of fourth year students involved.

The team looks to play an exciting brand of rugby that is underpinned by a high work-rate and competition for starting and squad places is high with the Senior seconds providing valuable depth and competition.

St Fintan’s High School will be battle-hardened from taking care of Wilson’s Hospital (14-8), Skerries Community College (34-7) and CBC Monkstown (23-9) to make the Vinnie Murray Cup final.

Their coach Bru Amerlynck, in his last season at the helm, is experiencing a wonderful swan song in light of how St Fintan’s are playing.

The ethos has always been to play to width where they have pace and smart decision-makers in centres Conor Cribbin and Shane Patterson and wing Luke Ingle, their goal-kicker.

Captain Matt Linehan and Charlie Byrne never stop working in the back row where Frank Meenan, previously a wing, was pressed into service for the injured Shane O’Donovan last week.

There is a rhythm about their game that can make St Fintan’s a very dangerous proposition for ‘Nure if they can play the way they want to.

Squads

Belvedere College

Coaches – Phil Werahiko, Stuart Wheeler, Adam Foy, Greg Perthbridge, Fiachra Smith, Oran O’Brien, Aaron Coleman

Captain – Jed Tormey

Squad – Eric Tran, Eoin McDermott, Karl Brennan, Philipp Pramberger, Daniel Flood, Cian Russell, Conor Bateman, Dan Cox, David Dowse, Liam Granville, Ryan Bolger, Eddie Rees, Woody Kinsella, Alan Spicer, Daragh Brannif, Finn Doran, Senan Coakley, Alex Usanov, Daniel Magner, Ewan Smith, Maitiu O’Neill, Conor Carolan, Charlie Coghlan, Conor O’Driscoll, Michael McGrath, Paul Flannagan, Cameron Daly, Louie Gaughan, Dan Dillon, Cian O’Byrne, Jed Tormey, Andre Ryan, Eoghan McKiernan, Michael Carmody, Ivor Cuddy, Cillian Leyden, Dan O’Leary, Senan Hogan, Paddy O’Grady, James Barry, Paddy Dillon, Finn Cahill, Sean O’Grady

Blackrock College

Coaches – Justin Vanstone (head coach), James Burke, Dean Lester, Ben Manion, Daniel Moore, Shane Murray, Seamus Toomey

Captain – Gus McCarthy

Squad – Andreas Andersson, Jack Angulo, Maxim Aschenbrenner, Gregg Barron, Tom Brigg, Max Brophy, Chris Buckley, Tommy Butler, Theo Byrnes, Max Caskey, Oliver Coffey, Michael Colreavy, Hugh Cooney, Inigo Cruise-O’Brien, Louis Dignam, Oscar Dougan, Alex Finlay, Will Fitzgerald, Sam Green, Conall Hodges, Max Holmes, Kevin Jackson, Nicholas Kelly, Luke Kritzinger, Ethan Laing, Jack Larkin, Paddy McCarthy, Donnacha McGuire, Iain McLoughlin, Jamie McLoughlin, Derry Moloney, Charlie Molony, Jack Molony, Liam Molony, Alex Mullan, Charlie O’Brien, Cian O’Brien, Jack O’Neill, Tom O’Riordan, Conor O’Shaughnessy, James O’Sullivan, Andrew Quinn, Cian Ryan, Niall Smyth, Conor Tonge, Paddy Van Zuydam, Eoghan Walsh, Harry Whelan, Charlie Woodcock, Alex Yarr, Mikey Yarr

St Vincent’s Castleknock College

Coaches – Adrian Flavin (Director of Rugby), Jeremy Staunton (head coach), Dermot Blaney, Jason Harris-Wright, Darran Sheils, Daragh Moran, Ronan Fallon, John Stack, Stephen Sheeran, Mick Aughey

Captain – Daniel Ruane

Squad – Conor Boyle, Emmet Brady, Luke Brady, Adam Brereton, John Cadogan, Christian Clarke, Brian Delaney, Luke Donohoe, Billy Dowling, Ben Elliot, Daragh Enright, Geordie Finglas, Will Hennessy, Daire Kenny, Wali Khwaja, Max Lavelle, Conan Lennon, Sean Mahon, Peter McEntaggart, Lorcan McKenna, Gavin Murphy-O’Kane, Adam O’Callaghan, Finn O’Connor, Rory O’Gorman, Sen Okafor, Callum Oliphant, John Ozoani, Cathal O’Brien, Ross O’Connor, Daniel Ruane, Izac Scallan, Eoin Wallace, Conor Watt, Sam Wisniewski

Catholic University School

Coaches – Marc Adam, Mark Synnott, Conor Kelly, Aidan Kearney

Captain – Andrew Tonge

Squad – Conal Lohan-Kilrane, Joe Lockhart, Lucas Maguire, Samuel Byrne, Dualta Larkin, Lucas Sherwood, Hugh Quigley, Gavin Deering, Ruben Maguire, Leo Beary, Oliver Manks, Aidan Walsh, Eoghan O’Reilly, Garret Phelan, Harry Lynch, Stephen Ryan, Rian Treacy, Jack O’Connell, Sean Byrne, Cian Goode, Jack Grant, Charlie O’Byrne, Rowan Dowling-Mahoney, Matthew Clarke, Alistar Hand, Josh Gordon, Niall Cox, Evan Judge, Cian Brabazon, Luke Thompson, Oran Redmond, Sennan Campbell

Cistercian College, Roscrea

Coaches – Alan Tynan, Mike Harding, Fionn Higgins, John O’Dowd, Tom Byrne, Annie McCarra

Captain – Blaine Barry

Squad – Blaine Barry, Adrian Dunne, Alex Moloney, Billy Kelly, Caleb Kennedy, Caleb Schofield, Charlie Naughton, Charlie Smyth, Charlie Sullivan, Darragh Guinan, Devon Byrne, Edward Sheehan, Evan Fitzpatrick, Evan Woolohan, Fabien Fleetwood, Greg Fitzgerald, Harry Whelehan, Ihechi Oji, Jack Verling, James Conroy, Joe Coffey, John Nolan, Jon Flynn, Lorcan Fallon, Max Flynn, Michael Metcalfe, Michael Sullivan, Niall O’Sullivan, Ollie Feely, Paddy Corr, Paddy O’Connor, Paddy Sheeran, Peader Ó Muiri, Richard Whelan, Robbie Tynan, Ronan Lydon, Rory Glynn, Rory Óg Doody, Sean Finlay, Sean Treacy

Clongowes Wood College

Coaches – Matthew Wright (head coach), Johnny O’ Donoghue, John English, Tomás O’Leary, Gavin McDowell, Stephen O’ Hara

Captain – Leo Dowling

Squad – Blayze Molloy, Bobby Behan, Connor Caso, Charles Kedde, Ciaran Ryan, Dan Daly, Dermot Collins, Diarmuid O’Brien, Eoin O’ Regan, Fiach Devitt, Johnny Kiely, Josh Dunne, JJ Reihill, Kelvin Kiernan, Kosi Ugwueru, Liam Burke, Leo Dowling, Lexi O’Connor, Marcus Lyons, Max Coveney, Max Duggan, Myles Lonergan, Flavio Macari, Gavin Courage-Foynes, Oscar O’Brien, Harry Coveney, Harry MacGoey, Harry Mallon, Harry McDermott, Harry Roche-Nagle, Hugh Wilkinson, James Ruddy, James Wyse, Matthew Roche-Nagle, Padraic Spillane, Patrick Brophy, Ryan Thompson, Shane MacNulty, Senan Noone, Tom Cullen, Tom Hennebry, Tom Murtagh, Alex Hemeryck, Alex Kelly

Gonzaga College

Coaches – Declan Fassbender, Martin Fenlon, Ross McKeever, Jack Barry, James Kenny, Jack Connolly, Tom Barry, Henry Godson, Gareth Pelly, Dr Peter Meagher

Captain – Davy Colbert

Squad – Adam McVerry, Aidan O’Flanagan, Ben Delaney, Darragh Geraghty, Diarmuid Williams, Eoin McCormick, Finn O’Neill, Gavin O’Donnell, George Morris, Harry Barniville, Hugh Benson, Hugh Goddard, Hugo McLaughlin, Hugo Neville, Jack Kelly, Jamie Kennedy, Jody Browne, Joe Morrissey, Jonny Corr, JP Breslin, Leo Maguire, Luke Morgan, Luke McLaughlin, Luke O’Callaghan, Marcus Phelan, Michael Sullivan, Mikey Wall, Mixie McCarthy, Morgan Tyrell, Noah Byrne, Oisin Murray, Oliver Hume, Oscar O’Neill, Oscar Pairceir, Patrick O’Brien, Patrick McEnroe, Paul Wilson, Richard Coman, Rory Finlay, Ryan McCarthy, Samuel Inglis, Sid Love, Stephen McMahon, Thomas Murphy, Tim Cotter, Toby Hammond, Tom Lynn, Tom Wyley, Tomas Noone

Kilkenny College

Coaches – Pieter Swanepoel (head coach), Steve Ashmore, Wes Shirley, Roger Thomas

Captain – Harry Rogers

Squad – Adam Watchorn, Ashton Botha, Adam Shirley, Paddy Bramley, Jake O’Sullivan, Sam Dudley, Zach Furlong, Stephen Smyth, Charlie Kennedy, Sean Naughton, Stefan Hillebrand, Harry Rogers, Glenn O’Rourke, Dean Symes, Andrew Moore, Finn Corcoran, Louis Kemp, Mark Stanley, Jack Corbet, Alan Hawkins, Adam Cope, Jack Tully, Robert Lalor, Ross Neill, Stephen Bailey, Harry Peavoy, Danny Benn, Jack Campion, Jake Walshe

Newbridge College

Coaches – Johne Murphy (head coach), Adam Coyle, Jon Newsome, Ciarán Walsh

Captain – Kieran Kelly

Squad – Adam Doyle, Adam Larkin Smithers, Andrew Carroll, Ben Keane, Billy Bohan, Cael Chanders, Calum Bolton, Calum Corcoran, Ciarán Mangan, Conor McCormack, Denis Dowling, Diarmuid Enright, Eunan Dempsey, Finn Mahon, Harry Farrell, Harry Rigney, Hugo Owens, John Collins, John R Walsh, John Sheedy, Julian Zebedee, Kieran Kelly, Mark Masterson, Mark Young, Max Barry, Michael Collins, Oliver Udell, Paddy Taylor, Patrick Forde, Patrick Stapleton, Pierce Fata, Robbie Dillon, Ronán McGroary, Ruairí Byrne, Ruairí Munnelly, Ryan Healy, Sam Fitzgibbon, Sam Watson, Shane Davitt, Shane Treacy, Tadhg Brophy, Todd Lawlor, Tom Bohan, Tom Waters, Zack Zebedee

Presentation College, Bray

Coaches – Maurice Logue, Eoin Sheriff, Olan Savage, Stewart Gilbert, Hugh Byrne, Andrew Fitzpatrick.

Captain – Eoin Kelly

Squad – Conor Bourke, Sam Bourke, Sam Brady, Finn Brien, Fionn Clancy-Molloy, Billy Corrigan, Luke Devitt, Mikey Doyle, Adam Dutton, Cian Eddy, Dylan Henry, JJ Kenny, Zack Kirby, Ross Mackey, Jack McDonald, Cormac McGrath, Noah McNulty, Odhran Meade, Jack Murphy, Brandon Murphy-Morgan, Sam Nolan, Darragh O’Sullivan, Flyn Pyper, Gavin Rochford, Jack Salmon, William Seymour, Lorcan Smith, Adam Tighe, Finn Treacy

St Fintan’s High School

Coaches – Bru Amerlynck (head coach), Sean Cribbin, Darragh Henry, Marc Kaveh

Captain – Matt Linehan

Squad – Anraí Poole, Brandyn Dromgule, Charlie Byrne, Cian Curley,  Cian Macari Kelly, Ciaran Bolger, Cillian Cleary, Conor Cribbin, Conor McGloughlin, Daniel DeBrun, David Tadijan, Donagh Walsh, Eoghan O’Callaghan, Frank Meanen, Gonzalo Herranz, Hugh Dummer, Joshua Hansen, Luke Ingle, Matt Linehan, Nathan Clarke, Oisin Hogan, Oscar McCormack, Ruirí McDonald, Shane O’Donovan, Shane Patterson, Conor Toomey

St Gerard’s School

Coaches – Jason Emery, Phil De Barra, Charl Malherbe, Sally Ann Hudson

Captain – Shay O’Keefe

Squad – Fionn Denver, Sean Murphy, John Butler, Ronan Byrne, Cian Geraghty, Cuan Riordan, Patrick Harrington, Thomas McGovern, Luke Long, Tim Wilkinson, Marcus Von Tiechman, Guy Carson, Ross Keating, Jordan Younger, Josh Wyse, Shay O’Keefe, Rory O’Connell, Harry O’Reilly, Ross Mason, Ben Crowe, Ross Mcrea, Ciaran Foley, Sonny Keogh, Karl Murray, Finn Gilmore, Conor Balmaine, Jack Holland

St Mary’s College

Coaches – Kieran Moloney (head coach), Marcus O’Driscoll, Darren Duffy, Derek Dowling, John Wynn, Steven Hennessy, Daniel Lanelli

Captain – Daragh Gilbourne

Squad – Aaron Farrell, Aaron O’Brien, Alex Barry, Alex Holt, Andrew Sparrow, Conall Cusack, Conor Tracey, Daire Cassidy, Daniel McNulty, Daragh Gilbourne, David Leane, Eoin Dillon, Evan Moynihan, Fionn Deveraux, Fionn King, Fionn Meates, Gavin Foley, Gavin Mulvihill, Jake McGill, James Molloy, Joe Durkan, John Brennan, Liam Flaherty, Louis McGauran, Luca Manselli, Lucca Jennings, Luke Begley-Taylor, Luke McGill, Luke Policky, Marcus Purcell, Mark Coughlan, Mark McHugh, Matthew Blake, Oran Reid, Peter O’Beirne, Ross Moore, Ruadhan Smyth, Sam Ryan, Sean Murray, Sean O’Leary, Stephen Kennedy, Tiernan O’Shea, Tom Keogan, Tom McEniff, Tom Tourish, William Byers, Zach Hopkins

St Michael’s College

Coaches – Emmet MacMahon, Andy Skehan, Jay Barron, Chris Hennessy, Fionn Finlay, James Ruxton, Ronan Joyce

Captain – Sam Berman

Squad – Stuart Atkinson, Zach Baird, Daniel Barron, Tom Begley, Sam Berman, Rory Brown, Josh Brown, Mark Canniffe, Dan Carroll, Michael Carroll, Riain Coogan, Sam Corrigan, Andy Cosgrave, Wilhelm de Klerk, Cillian Doyle, Sean Egan, Jules Fenelon, Charles Foley, Matthew Furlong, Paul Gerard, Fintan Gunne, Patrick Hartley, Luka Hassett, Henry McErlean, Ben Howard, JP Tiernan, Enda Kickham, Larry Kirkham, John Maguire, Alex McConnell, Daniel McKenna, Frazer McKenna, Edward McLaughlin, Killian McMahon, Charlie McNamee, James McNamee, Ross Molloy, Charlie Mulderry, Torin Murray, Alex Murray, James Nicholson, Chris O’Connor, Billy O’Donohoe, Michael O’Reilly, Dan O’Sullivan, Cormac Porter-McEvoy, David Ryan, Michael Sadlier, Matthew Sherwin, James Sherwin, Colm Shortt, Tom Stewart, Richard Tobin, Matthew Victory, James White, Paddy Wood, James Woods

Terenure College

Coaches – James O’Neill, Matthew Collins, Richard McCarthy, James Thornton, Harrison Brewer, Mark Fabian, Aaron O’Connor

Captain – Darragh Brooks

Squad – Aaron Dorgan, Alex Cashman, Ben Nolan, Carlos Mantero-Belard, Charlie Redmond Murray, Dáire Kelly, Darragh Brooks, James McDonough, Josh Delaney, Keith Byrne, Oisin Shannon, Sean Keegan, Seán Ruane, Tim Staunton, Ultan Byrne, Mark Egan, Lochlann Wardick, Evan Collins, Olan Storey, Matthew Lydon, Hugh Weber, Cuan Doyle, Cillian Keaney, Simon Horgan, Jack Grimes, Jim Kennedy, Odhran McKeon, James Clarke, Paul Swords, Peter MacNamara, Tom Murray, Daniel Martin, Yago Fernández-Vilar, Harvey O’Leary, Regan Gallaher, Luke Grimes, Morgan Nugent, Oliver Watson, Conor McInnes, Rory King, Matthew Vaughan, Caspar Lorin Gabriel, Eamon Geraghty, Matthew Somerville, Harry Ennis, Thomas Costello, Jake Carter, Eoghan Walsh, Conor O’Brien

Wesley College

Coaches – Paddy Collins, Craig Ronaldson, Peter O’Donnell, Richard Andreucetti, Iain Wallace, Gordon Clarke

Captain – Dan Campbell

Squad – Elliot Atkinson, Aaron Bennett Murphy, Daniel Campbell, Milo Campbell, Johnny Cazzini, Luca Clinton, Reid Cockrell, Christopher Collins, Ed Collins, Patrick Collins, Dean Cox, Jamie Crooks, Toby Durham, Jamie Fish, Sean Foulds, Tom Geoghegan, Hugo Girardi, Matthew Golden, Rian Handley, Oran Handley, Hugo Hjelseth, Ryan Jones, Aran Lowry, Warren MacWilliam, Ryan McNeill, Cian Mitchell-Doyle, Kameron Moran, Finn Nolan, Liam O’Neill, Bosola Ojewale, Shane Pedlow, Jack Roberts, Ferdia Spain, Jamie Walsh

LiveScores Now Available at IrishScores.com


بت فوروارد
سایت bet forward

سایت بت فوروارد : جام نقره ای بنتلی امارات 2022 در پایان این هفته پایانی تماشایی دارد

جام نقره ای بنتلی امارات 2022 در پایان این هفته پایانی تماشایی دارد


سایت بت فوروارد
سایت betforward

جام نقره ای بنتلی امارات 2022 قرار است در آخر این هفته به شکلی تماشایی با چوگان ویژه و سرگرمی های غیر قابل چشم پوشی به پایان برسد.

سازمان جام گلد پولو دبی این تورنمنت معتبر را با 12 امتیاز به خاورمیانه بازگردانده استهفتم– سال متوالی تحت حمایت حضرت شیخ مکتوم بن محمد بن راشد آل مکتوم، معاون حاکم دبی. بازیکنان در سطح جهانی و بسیاری از تیم های مشهور منطقه از زمان شروع مسابقات در 22 ژانویه در Al Habtoor Polo Resort & Club گرد هم آمده اند.

جدای از فعالیت‌های ورزشی زنده و هیجان‌انگیز، مجموعه رویدادهای روز آخر شنبه نیز شامل ترکیبی فریبنده از فعالیت‌ها و پیشنهادات مهمان نوازی سخاوتمندانه است.

بسته «Silver Lounge» با حداقل هزینه 1500 درهم برای هر میز برای نوشیدنی در دسترس است، اجازه ورود به 10 نفر را می دهد و چهار مجوز پارکینگ ارائه می دهد. قیمت آلاچیق های پیک نیک 1000 درهم شامل سبد پیک نیک با تنقلات و نوشیدنی، ورود به رویداد برای چهار نفر و یک کارت پارکینگ است.

با +971 56 373 2999 یا ایمیل تماس بگیرید [email protected] برای اطلاعات بیشتر.

یک برانچ فوق‌العاده در Al Habtoor Resort 450 درهم شامل نوشیدنی‌های خانگی و 550 درهم شامل نوشیدنی‌های حبابی است. برای دریافت جزئیات بیشتر با شماره +971 56 545 8391 تماس بگیرید.

مجموعه ای از سرگرمی ها نیز ارائه می شود. یک منطقه اختصاصی برای کودکان، بچه‌های کوچک را با فعالیت‌های سرگرم‌کننده سرگرم می‌کند، به‌علاوه یک منطقه پیک‌نیک برای لذت بردن از مسابقه در آب‌وهوای فوق‌العاده وجود دارد و غذاهای خوشمزه را نیز می‌توانید در مجموعه‌ای از کامیون‌های حمل غذا پیدا کنید.

سرگرمی به همین جا ختم نمی شود، با جوایز شگفت انگیز برای گرفتن.

یافتن سکه‌های طلا تغییری در سنت سکه‌کردن با دو سکه طلا به ارزش مجموع 7000 درهم به صورت نقد و هدایا در میدان پنهان شده است. حیوانات خانگی خود را در زیباترین لباس‌هایشان بیاورید و با رویداد #sWAG برای خود و آنها هدایایی ببرید.

سازمان جام طلایی دبی پولو در سال 2009 توسط محمد الحبتور، حامی تیم هابتور پولو تأسیس شد. سری جام طلای چوگان دبی شامل پنج تورنمنت به نام های جام نقره ای، جام مستر چوگان، جام طلایی IFZA (باز دبی)، جام چالش دبی و جام دبی است.

این سری یکی از تنها پنج تورنمنت در جهان است که در رده جام قهرمانی WPT برگزار می‌شود، همتراز با رویدادهای کلاس جهانی که در آرژانتین، اسپانیا، بریتانیا و ایالات متحده برگزار می‌شود.

تفرجگاه پولو الحبتور و amp; باشگاه میزبان مسابقات جام طلایی چوگان دبی است و در طول سال میزبان مسابقات مختلف چوگان با استانداردهای بین المللی است. جامعه پیشرفته چوگان و سوارکاری به ورزش اسب سواری اختصاص داده شده است که استراحتگاه پولو Al Habtoor در مرکز آن قرار دارد.

ریزورت و کلوپ Al Habtoor Polo در بیش از شش میلیون فوت مربع زمین، متشکل از 122 ویلا برای اجاره، خانه های لوکس مارک دار، چهار زمین چوگان، یک مدرسه سوارکاری با سالن های پرش نمایشی و ورزشگاه و 520 اصطبل مدرن است.


بت فوروارد
سایت bet forward

سایت بت فوروارد : ورزشکاران هفته شنا و شیرجه

ورزشکاران هفته شنا و شیرجه


سایت بت فوروارد
سایت betforward

3 ساعت پیش
کارکنان SEC

عکس: کارکنان SEC

شناگر منتخب هفته مردان: جیک ماگاهی، جورجیا
جیک ماگاهی از جورجیا، دانش‌آموز دومی از داکولا، گا.، فصل دوگانه خود را با پیروزی در 1650 سبک آزاد در برابر اموری به پایان رساند. ماگاهی در اولین مایل فصل خود، زمان 14:49.98 به مقام اول دست یافت و توانست تامی لی کامبلانگ را با فاصله زمانی 12 ثانیه به مقام اول برساند. زمان او در 1650 آزاد، دهمین سریع ترین زمان در کشور در این فصل است. ماگاهی روز را با 20.06 لنگر در رله آزاد 200 به پایان رساند.

غواص مردانه هفته: دنی ژانگ، کنتاکی
دنی ژانگ از کنتاکی، یک سالمند از Cypress، کالیفرنیا، در پیروزی بر سینسیناتی رویدادها را پشت سر گذاشت. ژانگ سومین رفت و برگشت خود را در هر دو تخته در این فصل با امتیاز 384.98 در یک متر و 419.18 در 3 متر به ثبت رساند.

دانشجوی سال اول هفته مردان: متیو ساتس، جورجیا و نیک کاروسو، کنتاکی
متیو ساتس از جورجیا، دانشجوی سال اول از پیترماریتزبورگ، آفریقای جنوبی، در مسابقات 200 سبک آزاد در مقابل امری با زمان B کات 1:33.89 اول شد و دو ثانیه از میدان برتری گرفت. زمان ساتس در حال حاضر در رتبه 26 ملی قرار دارد و او را به هفتمین دوره تاریخ برنامه در این رویداد رساند. وی همچنین به عنوان شناگر نمایشگاهی در 500 رشته آزاد و 200 IM شرکت کرد.

نیک کاروسو از کنتاکی، دانشجوی سال اول از Gainesville، فلوریدا، برنده هر دو مسابقه از راه دور در برد بریتانیا بر سینسیناتی شد. کاروسو ابتدا در 500 آزاد با زمان 4:28.55 و در 1000 آزاد با زمان 9:11.95 دیوار را لمس کرد. او بهترین رکورد شخصی را در 1000 رایگان ثبت کرد و به دهمین تاریخ تاریخ برنامه رسید.

شناگر برتر هفته زنان: سارا تامپسون، میسوری
سارا تامپسون از میسوری، سال پنجم بزرگسال از کولیرویل، تن، رکوردهای استخر را در دو برد انفرادی و با دو رله برد در برد مقابل کارولینای جنوبی به ثبت رساند. تامپسون در 100 فلای با زمان 52.33 و در 100 عقب با زمان 52.45 مقام اول را به دست آورد. او همچنین بخشی از رله 400 آزاد (3:16.33/49.83) و رله 200 مختلط (1:38.07/22.54 پرواز) بود.

غواص زن هفته: بروک شولتز، کارولینای جنوبی
بروک شولتز از کارولینای جنوبی، دانشجوی فارغ التحصیل از فایت ویل، آرک، هر دو مسابقه را در برابر شماره 18 میسوری شکست داد. شولتز امتیاز نهایی 310.05 در یک متر و 378.15 در 3 متر را به ثبت رساند.

دانشجوی سال اول هفته زنان: السا فرتز، جورجیا
السا فرتز از جورجیا، دانشجوی سال اول از بریستول، هند، به جورجیا کمک کرد تا در فینال دو فصل خود، بر امری پیروز شود و در یک جفت مسابقات سبک آزاد، اول شد. در 200 سبک آزاد، فرتز اولین پیروزی دانشگاهی خود را با بهترین زمان فصل 1:47.88 به دست آورد و بعداً با زمان 50.74 در 100 سبک آزاد پیروز شد. او روز حرفه ای خود را با تقسیم 23.19 در 200 امدادی آزاد به پایان رساند.

بت فوروارد
سایت bet forward