سایت بت فوروارد : قرعه کشی جام GAA Tailteann – لیست شهرستان ها و تاریخ برگزاری مسابقات

قرعه کشی جام GAA Tailteann - لیست شهرستان ها و تاریخ برگزاری مسابقات


سایت بت فوروارد
سایت betforward

برای بهترین بازی‌ها و سرگرم‌کننده‌ترین بازی‌ها به یوروپا کازینو موبایل بروید و همه پیشنهادات عالی آن‌ها را ببینید.

تمام اطلاعات مربوط به قمار آنلاین در آفریقای جنوبی را در onlinecasino-southafrica.co.za، از شرط بندی ورزشی گرفته تا بازی های کازینو، بیابید.

به دلیل قوانین، سال برای بازیکنان سوئدی که به دنبال پاداش های جدید کازینو هستند، سخت تر خواهد بود. بنابراین، می‌توانیم این لیست کامل از پاداش‌های کازینو را که برای سال 2020 به‌روزرسانی شده است، توصیه کنیم

بهترین راهنمای شرط بندی آنلاین کریکت در هند است. از آن لذت ببرید!

قبل از افتتاح حساب جدید در هر سایت شرط بندی، به شما توصیه می کنیم که یک جایزه دریافت کنید. در این راهنمای پیشنهادی، پاداش‌ها مرتب و سازماندهی شده‌اند تا بتوانید بهترین پاداش شرط‌بندی 2020 را پیدا کنید

ما جدیدترین بررسی های صادقانه کازینو، تبلیغات سخاوتمندانه، خدمات عالی به مشتریان و مجموعه گسترده ای از بازی های کازینو رایگان را ارائه می دهیم.

اریک کینگ همچنین راهنمای جدید شگفت انگیز کازینو به نام Gambla را دارد. در یک مکان می توانید بالاترین جایزه کازینو، بیشتر چرخش های رایگان یا فقط جدیدترین کازینو در بریتانیا را فیلتر کنید. یک سایت واقعا خوب که با اهدای 1 درخت کاشته شده برای هر مشتری جدید به کازینوهای فهرست شده آنها به محیط زیست کمک می کند.

ما Zamsino را به عنوان یکی از بهترین راهنماهای جدید کازینو در بریتانیا توصیه می کنیم. آنها همه پاداش ها و چرخش های رایگان بدون سپرده را برای کازینوهای جدید در سال 2020 مقایسه می کنند. کارشناس مشهور صنعت، اریک کینگ همچنین مطمئن می شود که همه کازینوهایی که فهرست می کنند با مجوز UKGC تأیید شده اند.

بهترین لیست کازینو در اسپانیا را با چرخش های رایگان و جوایز در کازینو en línea España دریافت کنید

netticasino فنلاندی بهترین کازینو آنلاین و جوایز را به شما می دهد. آنها را در اینجا امتحان کنید و از آن لذت ببرید!

جدیدترین جوایز کازینو را دریافت کنید و با دو برابر پول بازی کنید. GambleGenie.co.uk بهترین در کسب و کار برای دریافت جوایز عالی است.

برای فهرستی از بهترین سایت‌های قمار به اینجا نگاهی بیندازید. این بسیار جامع است و همه آنچه را که نیاز دارید به شما می گوید.

جایزه mit کازینو آنلاین اتریشی به بازیکنان خود فرصتی عالی برای آزمایش بازی‌ها با پاداش‌های پول بازی که پس از ثبت‌نام رایگان داده می‌شود، ارائه می‌دهد. آنها را امتحان کنید و از بازی خود لذت ببرید!

همه چیز را بخوانید و لیستی از بهترین سایت های قمار را از بریتانیا، ایرلند و سراسر جهان ببینید

بازار بازی سوئد بسیار پر جنب و جوش است و علیرغم مقررات اخیر، بسیاری از کازینوهای جدید nya casinon تلاش زیادی برای جذب بازیکنان قوی سنتی سوئدی دارند. در Gambling.se دنبال کنید –

محبوبیت قمار آنلاین در فنلاند همچنان در حال افزایش است. هر ماه حداقل 10-15 کازینو آنلاین جدید uudet nettikasinot وجود دارد که زنده می شوند. لیست های به روز شده در BestCasinos.fi.

برای دریافت بهترین مشاوره شرط بندی GAA و آمار برای مسابقات قهرمانی 2019 به GAAbetting.ie بروید

همه چیز را در مورد کازینو بدون سپرده بریتانیا در Casino Wizard بخوانید. می توانید پاداش ها را مقایسه کنید و پیشنهادات نقدی رایگان را در وب سایت پیدا کنید.

کازینو آنلاین در بریتانیا بازی کنید و بهترین پاداش ها را امروز در Casino Hawks دریافت کنید.

مطمئن نیستید که کدام کازینوهای آنلاین قابل اعتماد و امن برای بازی هستند؟ آن را در オンラインカジノ 日本، بهترین راهنمای شما برای کازینوهای آنلاین در ژاپن بررسی کنید.

لیست مورد اعتماد بهترین سایت های کازینو آنلاین آفریقای جنوبی که توسط CasinoHEX.co.za جمع آوری و بررسی شده است

در Playright، بررسی‌ها و رتبه‌بندی‌های برترین سایت‌های شرط‌بندی در بریتانیا را در سال 2018 می‌بینید. بیابید که کدام کتابفروش برای کدام ورزش بهترین است و کجا می‌توانید داغ‌ترین تبلیغات شرط‌بندی رایگان را پیدا کنید.

9 کازینو آنلاین برتر ایرلند که توسط تیم IrishcasinoHEX.com بررسی شده است. فقط سایت‌های قمار مطمئن و مطمئن گنجانده شده است.

ثبت نام در کازینو نورگز و یک پیشنهاد خوشامدگویی منحصر به فرد را درخواست کنید! –

عضو شوید در نورسکه اتوماتر و بیش از 1000 اسلات را مستقیماً در مرورگر خود بازی کنید!

کازینوهای جدید هیجان انگیز روزانه راه اندازی می شوند و بسیاری از آنها برای بازی نیازی به حساب کاربری ندارند. به عنوان مثال، در CasinoRunner.com، می توانید بسیاری از کازینوهای جدید بدون حساب را در سال 2019 پیدا کنید.

از کازینو Slot Strike دیدن کنید که در آن بیش از 500 اسلات آنلاین، میزهای بلک جک و رولت با فروشنده زنده پیدا خواهید کرد و اگر مشتری جدید هستید تا 500 پوند جایزه دریافت کنید.

برای خود یک کازینو آنلاین کاملاً جدید پیدا کنید و از بین بهترین ها در www.thecasinodb.com انتخاب کنید که در آن جوایز و اسلات های آنلاین برای بازی رایگان پیدا خواهید کرد.

اگر می خواهید روی ورزش در کانادا شرط بندی کنید، https://www.parissportifcanada.ca (Paris Sportif Canada) بهترین راهنمای آنلاینی است که می توانید دریافت کنید

اگر می‌خواهید فهرست کاملی از تمام کازینوهای آنلاین جدید در بریتانیا داشته باشید، فقط یک منبع برای بررسی وجود دارد – www.new-onlinecasinos.co.uk

KingCasinoBonus با جدیدترین جوایز از بهترین کازینوهای آنلاین در بریتانیا ارائه می شود! دست خود را در این معاملات بزرگ و شروع یک سفر سرگرم کننده و با ارزش قمار!

هر هفته در طول سال کازینوهای آنلاین جدید راه اندازی می شوند. در اینجا می‌توانید جدیدترین سایت‌های کازینوی راه‌اندازی شده را پیدا کنید که ارزش بررسی کردن را دارند!

بت فوروارد
سایت bet forward

سایت بت فوروارد : جونیور NBA عشق به بازی بسکتبال را دوباره برانگیخت

جونیور NBA عشق به بازی بسکتبال را دوباره برانگیخت


سایت بت فوروارد
سایت betforward

عکاسی آلین کنستانتین.

لذت بازی بسکتبال رقابتی بار دیگر تجربه Jr. NBA را برای بسیاری از شرکت کنندگان روشن کرده است.

سرمایه گذاری مشترک مهم بین دپارتمان فرهنگ و گردشگری – ابوظبی (DCT Abu Dhabi) و انجمن ملی بسکتبال (NBA) در 5 مارس آغاز شد. بیش از 450 پسر و دختر 11 تا 14 ساله از مدارس ابوظبی را به میدان خواهد برد. مقابل یکدیگر تا فینال 21 می.

این به دنبال یک طلسم طولانی است که در آن مقررات ضروری COVID-19 لیگ های جوانان در سراسر منطقه را مختل کرد. اما این اقدام اکنون به هفته سوم در مدرسه جامعه آمریکایی ابوظبی منتقل شده است و مریم عیسی الخمیری، از مدارس نیواورلئان پلیکانز/ADNOC، از شرکت در آن بسیار هیجان زده بود.

او پس از شکست 10-6 آخر هفته گذشته مقابل دالاس ماوریکس/ مدرسه جونیورز العین گفت: “این یک تجربه عالی برای ما است، چیز جدیدی است و ما از زمان همه گیری، تقریبا دو سال پیش، بازی نکرده ایم.”

“این چیز جدیدی است و واقعا مهم نیست که ببازیم یا برنده شویم، فقط عالی است.”

برندگان – در 72 بازی، از جمله پلی آف – این شانس را خواهند داشت که مسابقات پیش فصل پیش فصل NBA را در پایتخت امارات تماشا کنند. پیشاهنگان همچنین یک پسر و یک دختر را برای تجربه آموزش بسکتبال یک عمر در کمپ تابستانی NBA در اروپا انتخاب خواهند کرد.

یکی از بازیکنانی که قبلاً درخشیده است، احمد آورانی از شیکاگو بولز/ مدرسه کرانلی است. او با پیروزی 18-4 مقابل ایندیانا پیسرز/آکادمی وست یاس، افتخارات بازیکن مسابقه را به دست آورد.

او گفت: من برای این فرصت بسیار تلاش کرده ام. من هر روز تمرین می‌کنم تا خودم را بهتر کنم و خودم را در NBA جونیور بیشتر کنم و در واقع MVP را به دست آوردم.”

برای به‌روز ماندن از رویدادها، به اینستاگرام سر بزنید و حساب تایید شده [email protected] را دنبال کنید. در آنجا همه چیزهایی را که نیاز دارید، از برنامه مسابقات گرفته تا نتایج، تصاویر اکشن و ویدیوهای شگفت انگیزی که استعدادهای باورنکردنی را به نمایش می گذارند، پیدا خواهید کرد.

از هشتگ های زیر برای پیوستن به گفتگو استفاده کنید: #JrNBA، #NBAinAbuDhabi و #JrNBALeague.


بت فوروارد
سایت bet forward

سایت بت فوروارد : ایالت اوهایو فصل LSU را در دور دوم مسابقات NCAA به پایان می رساند

ایالت اوهایو فصل LSU را در دور دوم مسابقات NCAA به پایان می رساند


سایت بت فوروارد
سایت betforward

13 ساعت پیش
دو و میدانی LSU

عکس: LSU Athletics

باتون روژ – تیم بسکتبال زنان LSU با نتیجه 79 بر 64 در دور دوم مسابقات NCAA به ایالت اوهایو با نتیجه 6 نفره سقوط کرد.

انرژی در مرکز پیت ماراویچ با نزدیک شدن به زمان بازی ناامید نشد. فاوستین آیفوا از LSU با سهام بالا و سفید کننده های پر شده، برنده جایزه افتتاحیه در برابر دانشگاه ایالتی اوهایو شد. نکته برنده Aifuwa به Khayla Pointer کمک کرد تا در کمتر از یک دقیقه از بازی به سرعت یک پرتاب سه امتیازی به ثمر برساند که باعث شد تماشاگران به هیجان بیایند. OSU در نهایت با یک جفت پرتاب آزاد از Rikki Harris به گل رسید که پرش توانایی گلزنی آنها را آغاز کرد.

چرخش هفتم توسط LSU به جیسی شلدون اجازه داد تا برتری را برای باکی ها تضمین کند (12-8). پس از اینکه تیلور مایکسل از OSU اولین پرتاب سه امتیازی تیمش را در این بازی به ثمر رساند، باکی ها با هفت گل برتری داشتند.

با ورود تیم ها به کوارتر دوم، LSU سخت مبارزه کرد تا عقب بیفتد. پوینتر پس از یک خشکسالی طولانی امتیازی را به دست آورد. با این حال، OSU به غلبه ادامه داد.

در حالی که شش دقیقه به پایان کوارتر باقی مانده بود، پوینتر و پاییز نیوبی با هم کار کردند تا یک layup را به ثمر برسانند که به ببرها اجازه می داد تنها با سه اختلاف عقب بیفتند. هنوز 20 ثانیه بعد از لی آپ، باکی ربکا میکولاسیکوا با شوت سه امتیازی نتیجه را 26-20 OSU کرد. ببرها در حالی که Jailin Cherry دو پرش به ثمر رساند و پوینتر یک layup را به ثمر رساند ادامه دادند، اما هنوز برای برتری کافی نبود. OSU با نتیجه 34-26 جلو افتاد و به نیمه رسید.

سه دقیقه بعد از کوارتر سوم، OSU 12 امتیاز برتری داشت. در نهایت، چری در استراحت سریع به گل رسید تا چند امتیاز ببر روی تخته قرار گیرد، 40-28. پس از یک تایم اوت رسانه ای، تیم ها به مبارزه برای خطا ادامه دادند. پوینتر سه پرتاب آزاد برای تیمش به دست آورد، این تنها امتیازی بود که LSU از زمان پنج دقیقه به ثمر رساند.

Tanaya Beacham و Sheldon از OSU هر دو گلزنی کردند تا بازی 57-33 شود. با نزدیک شدن به پایان بازی سوم، هواداران ببر همچنان تیم خود را تشویق می کردند و منتظر امتیازهای بیشتر بودند، آیفوا و رایان پین هر کدام دو امتیاز به دست آوردند. با این حال، در کوارتر چهارم، باکی ها همچنان 57-37 پیش افتادند.

در شروع چهارم، چری و پوینتر هر دو برای ببرها گلزنی کردند. OSU می جنگید تا مطمئن شود LSU هیچ حرکتی به دست نمی آورد، که منجر به خطاهای متعدد و جابجایی از طرف هر دو تیم شد. LSU برای بدست آوردن امتیاز پرتاب آزاد روی تخته مشکل داشت، اما پوینتر یک بار دیگر گل زد تا به تیمش کمک کند تا به امتیاز 50 روی تخته برسد (67-50).

پس از امتیازهای چری، پین، پوینتر و نیوبی از LSU، ببرها آن را به دنده زدند. با تنها 11 عقب افتادن، LSU هر کاری که می توانست برای گلزنی انجام داد. با این حال، در مقایسه با قدرت اوهایو در دادگاه کافی نبود. در حالی که یک دقیقه باقی مانده بود، شلدون با گلزنی سریع بازی را با نتیجه 79-64 LSU به پایان رساند.

رهبر آمار LSU با 32 امتیاز، دو ریباند، چهار پاس منجر به گل، یک بلاک و یک توپ ربایی، پوینتر بود.

رهبر آمار OSU شلدون با 23 امتیاز، سه ریباند، 8 پاس منجر به گل و سه توپ ربایی بود.

راه رسیدن به فینال چهار در خانه برای ببرها به پایان رسید، زیرا باکی ها زمان خود را در باتون روژ با یک برد به پایان رساندند.

بت فوروارد
سایت bet forward

سایت بت فوروارد : Leinster Senior Cup Rugby – Squads, Draw, Results & Live score updates

Leinster Senior Cup Rugby - Squads, Draw, Results & Live score updates


سایت بت فوروارد
سایت betforward

 4,604,915 total views,  1 views today

Leinster Senior Cup and Junior Cup Rugby – Squads, Draw, Results & Live score updates for the 2022 competition.

CLICK HERE FOR LIVE SCORES FOR LEINSTER SENIOR CUP RUGBY

Blackrock College 20-25 St Michael’s College RESULT

One of the most intense rivalries in modern schools rugby is that of Blackrock and St Michael’s College.

Their pre-season friendly during the November international window has drawn the likes of Graham Henry and Leo Cullen in recent years.

This year, Blackrock had the better of that particular argument (20-14) and they come into the Senior Cup as pre-tournament favourites.

Victories against St Michael’s, Clongowes and Belvedere pre-Christmas, along with CBC Cork, Methody and St Mary’s post-Christmas set them up nicely.

They are sprinkled with provincial talent, providing Ruben Moloney (full-back), James O’Sullivan (wing), Luke Kritzinger (centre), Oliver Coffey (scrum-half), Michael Colreavy (lock), Alex Mullan (lock), Inigo Cruise O’Brien (back row) and Tom Brigg (back row) to the all-conquering Leinster U-18 Schools.

In addition, there are the Leinster U-19s in Ethan Laing (wing), Hugh Cooney (centre), Zach Quirke (out-half), Paddy McCarthy (prop), Gus McCarthy (hooker) and Liam Molony (back row).

Underneath all of that, Jack Angulo (back row), Derry Moloney (full-back), Charlie Molony (wing), Charlie Woodcock (centre), Conor O’Shaughnessy (out-half), Donnacha McGuire (lock) and Tommy Butler (lock) have made the step-up from losing the 2021 Junior Cup final to Newbridge to compete for game time.

St Michael’s will be without their two best backs in out-half Henry McErlean and back-three whizz Jules Fenelon in what could be a blow too big to overcome.

The lineout will be led by David Woods in a second row with the ballast of 116kg Mikey O’Reilly. The back row is blessed with dynamic duo Dan Carroll and Matthew Victory, previously a centre at JCT level.

Scrum-half Fintan Gunne is the only survivor from 2020 and captain Sam Berman has been a prolific try-scorer. Talented full-back James Nicholson and South African centre Wilhelm de Klerk are two others to watch.

All in all, there should be fireworks in what is one to whet the appetite.

Blackrock College:

15. Ruben Moloney
14. Andrew Quinn
13. Hugh Cooney
12. Luke Kritzinger
11. Eoghan Walsh
10. Zach Quirke
9. Oliver Coffey

1. Max Holmes
2. Gus McCarthy – Captain
3. Paddy McCarthy
4. Michael Colreavy
5. Alex Mullan
6. Liam Molony
7. Tom Brigg
8. Kevin Jackson

Replacements:
16. Mikey Yarr
17. Tom O’Riordan
18. Andreas Andersson
19. Conor Tonge
20. Jack Angulo
21. Will Fitzgerald
22. Conor O’Shaughnessy
23. Paddy Van Zuydam

St Michael’s College:

15. James Nicholson
14. Luka Hassett
13. Sam Berman – Captain
12. Wilhelm de Klerk
11. Charles Foley
10. Charlie McNamee
9. Fintan Gunne

1. Tom Stewart
2. Zach Baird
3. Sean Egan
4. Dave Woods
5. Dan Barron
6. Dan Carroll
7. Jim White
8. Matthew Victory

Replacements:
16. Matthew Sherwin
17. Alex Murray
18. Riain Coogan
19. Michael O’Reilly
20. Josh Brown
21. James Sherwin
22. Andy Cosgrave
23. Pat Wood

Kilkenny College v Presentation College, Bray – Monday, 14 February (Energia Park, KO 3pm)

The beauty of this match-up comes in the form of a face-off between the two best Leinster U-18 Schools out-halves in the province, Sean Naughton and Jack Murphy.

Kilkenny learned more from a loss to St Gerard’s in the Leinster League than the other matches they won, beating Wesley and Castleknock on the way to a two-point loss to Gonzaga in the final.

The nucleus of the team is provided by Leinster U-18 Schools playmaker Naughton and provincial No 8 Stephen Smyth as well as centre Harry Rogers.

In the pack, hooker Ashton Botha, tighthead Adam Shirley and openside Zach Furlong are intrinsic to what they do at the set-piece and at the breakdown.

Scrum-half Charlie Kennedy is very good at organizing around the ruck area, an under-rated skill, and forms a pivotal partnership with Naughton.

Pres Bray only lost to the eventual Leinster League champions Gonzaga in the last minute of the league semi-final.

The aforementioned Murphy is a gem of an out-half, making up for a slight frame with a superior set of skills, based around a metronomic kicking game and a gift for putting runners into space.

It is far from a one-man team, fellow Ireland Schools member Finn Treacy, in the centre, and Leinster Schools hooker Flyn Pyper supplying the thoroughbred quality.

However, this is a young side with 15 fifth years in a squad backboned by sixth years in key positions, like full-back Gavin Rochford, flanker Sam Nolan and JJ Kenny, a big winger with speed to go with his size.

Clongowes Wood College v Gonzaga College – Tuesday, 15 February (Energia Park, KO 3pm)

Gonzaga’s rude health is reflected in their fourth Leinster League title in the last five years, quite the strike rate.

The Ranelagh school is captained by talented full-back Davy Colbert, who was joined by centre Hugo McLaughlin on the Ireland Schools squad announced for Christmas.

Three-quarters Jody Browne and Stephen McMahon were selected to attend the Ireland U-18 Schools and Clubs camp, demonstrating the prowess of the back division.

Prop George Morris was invited to the Ireland U-19 training camp, while Luke O’Callaghan and Thomas Murphy have been ever-present in the second row.

The impressive Paul Wilson was a member of the Meath U-18 football team that won the All-Ireland minor title and fellow back-rower Noah Maguire is available for the third year at this level.

As ever, Clongowes come into the campaign under the radar with little to suggest they are frontrunners.

There is no school that makes better use of the underdog tag than the Clane nursery and they will have been plotting Gonzaga’s downfall for months.

James Ruddy and Max Duggan made the final cut for the Leinster Schools squad for which Kosi Ugwueru was also considered.

Ballina’s Blayze Molloy made a strong enough impact with Connacht U-18 to make the combined Ireland Schools and Clubs squad.

It must be noted how Hugh Wilkinson, included in the Leinster U-19 squad, is the only starter back from the 2020 team that qualified for the final that never was against Newbridge.

St Gerard’s School v Newbridge College – Wednesday, 16 February (Energia Park, KO 3pm)

After a mixed season through the Leinster League, then losing out to Castleknock College in the quarter-finals, St Gerard’s new Director of Rugby Phil de Barra’s focus was to work on consistency of performance.

For that to happen, it all starts in the pack where vice-captain Marcus Von Tiechman, flanker Tim Wilkinson and No 8 Luke Long will be supported by the graft of back five forwards Tom McGovern and Patrick Harrington.

Out the back, captain Shay O’Keefe and centre Callan O’Reilly set the standards on both sides of the ball, while scrum-half Jordan Younger mixes his game well.

Newbridge College had to recalibrate their goals after an up-and-down Leinster League in which they qualified for an away quarter-final, losing out to Pres Bray  24-19.

The bonds should be augmented by two sets of brothers in Tom and Billy Bohan and Zack and Julian Zebedee.

There are a number of the Junior Cup winners from last November expected to challenge for first-team honours, none more so than out-half Paddy Taylor.

The JCT’s magic triangle of Taylor, centre Ciaran Mangan and full-back Todd Lawlor was a special unit. It will be interesting to see where they figure in coach Johne Murphy’s plans.

Tadhg Brophy was a member of the Ireland U-19 training squad announced ahead of Christmas and captain Kieran Kelly is inclined to lead by his actions.

Cistercian College, Roscrea v Wesley College – Thursday, 17 February (Energia Park, KO 3pm)

The midlands location of Cistercian College, Roscrea means it draws on players from Connacht, Munster and Leinster.

Thus, they have a smattering of representative players from each province, Leinster U-18 School No 8 Richard Whelan going up against Munster loosehead Rory Doody and flanker Joseph Coffey in the interprovincial decider.

They also had full-back Charlie O’Sullivan, wing Greg Fitzgerald and centre James Conroy in the extended Leinster Schools squad.

There was recognition out west for centre Charlie Naughton, hooker Ronan Lydon, second row Rory Glynn and No 8 Max Flynn, also honoured as Connacht captain.

Tighthead Jonathon Flynn and wing Blaine Barry made the Connacht U-19s and Munster wing Ihechi Oji made the Ireland U-19 squad.

For all that, they were beaten in the league quarter-final by Gonzaga and remain difficult to evaluate.

Rugby remains at the heart of Wesley College’s ethos with over 300 boys and girls playing in the school.

Led by loose forward Dan Campbell, the current crop boasts a core group of sixth years in back row Tom Geoghegan, hooker Ryan Jones, utility back Toby Durham, centre Jamie Fish, lock Liam O’Neill and scrum-half Kameron Moran.

The inexperienced out-half Johnny Cazzini and No 8 Oran Handley bring energy and a feel for the game.

An inconsistent League campaign led to a quarter-final exit away to Kilkenny. However, they have been solid on the road, winning at Glenstal Abbey and Ballyclare High to lift confidence levels.

St Mary’s College v CUS – Thursday, 17 February (Lakelands, KO 3pm)

The St Mary’s squad is an exciting mix of experience and talent, the players all showing ambition and a willingness to work hard for the man next to them.

The team is captained by out-half Daragh Gilbourne, one of four starters back from the 2020 first-round loss to Belvedere.

Back-three Ross Moore, hooker Matthew Black and second-row Louis McGauran will spread that experience, along with three-quarter John Brennan, who appeared off the bench that day.

There is Leinster Schools representative quality from McGauran, half-back Conor Tracey and tighthead Andrew Sparrow, all three consistently demanding high standards within the group.

The influence of Leinster U-19 Gilbourne and Tracey will have a considerable bearing on how far St Mary’s go with a pack of forwards well-equipped to provide a platform.

There are also a number of younger players who were involved in the school’s most recent Junior Cup campaign.

CUS have had their sights set on silverware this year, moving one match closer to that goal by eclipsing Temple Carrig 32-7 in the Vinnie Murray Cup semi-final last Wednesday.

It was the latest chapter in an impressive season, receiving a first-round bye and putting The King’s Hospital to the sword (27-16) in the quarter-final.

Out-half Harry Lynch has been outstanding, scoring three tries in two matches for a total of 39 points.

Captain Andrew Tonge is a natural leader, always willing to carry the fight from No 8, and Leinster Schools hooker Lucas Maguire.

It is just a rock-solid, well-conditioned team throughout, Joseph Lockhart to Jack Grant, the full-back bagging a brace against Hos’.

Belvedere College v St Vincent’s Castleknock College – Friday, 18 February (Energia Park, KO 3pm)

If Blackrock is the yardstick, Belvedere came close to unseating them before Christmas, losing 13-7 in a very physical encounter.

In his third year at this level, Jed Tormey brings a calmness when teams look to gain an early edge.

The Ireland U-19 is a versatile back, capable of manning many positions, and had the physical application to start at inside centre for the school in 2020.

Dan O’Leary has blossomed into a solid full-back, devouring high balls and feasting on runners as a dependable last line of defence.

Perhaps, the most interesting long-term prospect in schools rugby is the gigantic Alan Spicer.

The second-row forward made quite the impression when coming off the bench against Munster in the interprovincial decider, literally dwarfing those around him.

Incredibly, coming in at around 6’10” and 120kg, he still has another year at the Leinster Schools level.

Castleknock have had a decent enough season, making the Leinster League semi-finals.

Head coach Jeremy Staunton was a mercurial talent and the Limerickman pushes an open style of attacking rugby.

There has been a definite upswing in their competitiveness, as evidenced by the involvement of forwards John Ozoani, Danny Ruane, Luke Brady and Conor Boyle and backs Finn O’Connor and Emmet Brady in the Leinster summer programmes in 2021.

Terenure College v St Fintan’s High School – Friday, 18 February (Ollie Campbell Park, KO 2.30pm)

Terenure College will have to rely on the power of team as opposed to individual brilliance to progress this year.

They did not have any representation in the Leinster Schools squad and this might just be an identity that suits their make-up.

The squad is captained by Darragh Brooks, assisted by vice-captains Yago Fernandez-Vilar and Cuan Doyle.

The group is backboned by fifth and sixth year players, also with an eye to the future with a number of fourth year students involved.

The team looks to play an exciting brand of rugby that is underpinned by a high work-rate and competition for starting and squad places is high with the Senior seconds providing valuable depth and competition.

St Fintan’s High School will be battle-hardened from taking care of Wilson’s Hospital (14-8), Skerries Community College (34-7) and CBC Monkstown (23-9) to make the Vinnie Murray Cup final.

Their coach Bru Amerlynck, in his last season at the helm, is experiencing a wonderful swan song in light of how St Fintan’s are playing.

The ethos has always been to play to width where they have pace and smart decision-makers in centres Conor Cribbin and Shane Patterson and wing Luke Ingle, their goal-kicker.

Captain Matt Linehan and Charlie Byrne never stop working in the back row where Frank Meenan, previously a wing, was pressed into service for the injured Shane O’Donovan last week.

There is a rhythm about their game that can make St Fintan’s a very dangerous proposition for ‘Nure if they can play the way they want to.

Squads

Belvedere College

Coaches – Phil Werahiko, Stuart Wheeler, Adam Foy, Greg Perthbridge, Fiachra Smith, Oran O’Brien, Aaron Coleman

Captain – Jed Tormey

Squad – Eric Tran, Eoin McDermott, Karl Brennan, Philipp Pramberger, Daniel Flood, Cian Russell, Conor Bateman, Dan Cox, David Dowse, Liam Granville, Ryan Bolger, Eddie Rees, Woody Kinsella, Alan Spicer, Daragh Brannif, Finn Doran, Senan Coakley, Alex Usanov, Daniel Magner, Ewan Smith, Maitiu O’Neill, Conor Carolan, Charlie Coghlan, Conor O’Driscoll, Michael McGrath, Paul Flannagan, Cameron Daly, Louie Gaughan, Dan Dillon, Cian O’Byrne, Jed Tormey, Andre Ryan, Eoghan McKiernan, Michael Carmody, Ivor Cuddy, Cillian Leyden, Dan O’Leary, Senan Hogan, Paddy O’Grady, James Barry, Paddy Dillon, Finn Cahill, Sean O’Grady

Blackrock College

Coaches – Justin Vanstone (head coach), James Burke, Dean Lester, Ben Manion, Daniel Moore, Shane Murray, Seamus Toomey

Captain – Gus McCarthy

Squad – Andreas Andersson, Jack Angulo, Maxim Aschenbrenner, Gregg Barron, Tom Brigg, Max Brophy, Chris Buckley, Tommy Butler, Theo Byrnes, Max Caskey, Oliver Coffey, Michael Colreavy, Hugh Cooney, Inigo Cruise-O’Brien, Louis Dignam, Oscar Dougan, Alex Finlay, Will Fitzgerald, Sam Green, Conall Hodges, Max Holmes, Kevin Jackson, Nicholas Kelly, Luke Kritzinger, Ethan Laing, Jack Larkin, Paddy McCarthy, Donnacha McGuire, Iain McLoughlin, Jamie McLoughlin, Derry Moloney, Charlie Molony, Jack Molony, Liam Molony, Alex Mullan, Charlie O’Brien, Cian O’Brien, Jack O’Neill, Tom O’Riordan, Conor O’Shaughnessy, James O’Sullivan, Andrew Quinn, Cian Ryan, Niall Smyth, Conor Tonge, Paddy Van Zuydam, Eoghan Walsh, Harry Whelan, Charlie Woodcock, Alex Yarr, Mikey Yarr

St Vincent’s Castleknock College

Coaches – Adrian Flavin (Director of Rugby), Jeremy Staunton (head coach), Dermot Blaney, Jason Harris-Wright, Darran Sheils, Daragh Moran, Ronan Fallon, John Stack, Stephen Sheeran, Mick Aughey

Captain – Daniel Ruane

Squad – Conor Boyle, Emmet Brady, Luke Brady, Adam Brereton, John Cadogan, Christian Clarke, Brian Delaney, Luke Donohoe, Billy Dowling, Ben Elliot, Daragh Enright, Geordie Finglas, Will Hennessy, Daire Kenny, Wali Khwaja, Max Lavelle, Conan Lennon, Sean Mahon, Peter McEntaggart, Lorcan McKenna, Gavin Murphy-O’Kane, Adam O’Callaghan, Finn O’Connor, Rory O’Gorman, Sen Okafor, Callum Oliphant, John Ozoani, Cathal O’Brien, Ross O’Connor, Daniel Ruane, Izac Scallan, Eoin Wallace, Conor Watt, Sam Wisniewski

Catholic University School

Coaches – Marc Adam, Mark Synnott, Conor Kelly, Aidan Kearney

Captain – Andrew Tonge

Squad – Conal Lohan-Kilrane, Joe Lockhart, Lucas Maguire, Samuel Byrne, Dualta Larkin, Lucas Sherwood, Hugh Quigley, Gavin Deering, Ruben Maguire, Leo Beary, Oliver Manks, Aidan Walsh, Eoghan O’Reilly, Garret Phelan, Harry Lynch, Stephen Ryan, Rian Treacy, Jack O’Connell, Sean Byrne, Cian Goode, Jack Grant, Charlie O’Byrne, Rowan Dowling-Mahoney, Matthew Clarke, Alistar Hand, Josh Gordon, Niall Cox, Evan Judge, Cian Brabazon, Luke Thompson, Oran Redmond, Sennan Campbell

Cistercian College, Roscrea

Coaches – Alan Tynan, Mike Harding, Fionn Higgins, John O’Dowd, Tom Byrne, Annie McCarra

Captain – Blaine Barry

Squad – Blaine Barry, Adrian Dunne, Alex Moloney, Billy Kelly, Caleb Kennedy, Caleb Schofield, Charlie Naughton, Charlie Smyth, Charlie Sullivan, Darragh Guinan, Devon Byrne, Edward Sheehan, Evan Fitzpatrick, Evan Woolohan, Fabien Fleetwood, Greg Fitzgerald, Harry Whelehan, Ihechi Oji, Jack Verling, James Conroy, Joe Coffey, John Nolan, Jon Flynn, Lorcan Fallon, Max Flynn, Michael Metcalfe, Michael Sullivan, Niall O’Sullivan, Ollie Feely, Paddy Corr, Paddy O’Connor, Paddy Sheeran, Peader Ó Muiri, Richard Whelan, Robbie Tynan, Ronan Lydon, Rory Glynn, Rory Óg Doody, Sean Finlay, Sean Treacy

Clongowes Wood College

Coaches – Matthew Wright (head coach), Johnny O’ Donoghue, John English, Tomás O’Leary, Gavin McDowell, Stephen O’ Hara

Captain – Leo Dowling

Squad – Blayze Molloy, Bobby Behan, Connor Caso, Charles Kedde, Ciaran Ryan, Dan Daly, Dermot Collins, Diarmuid O’Brien, Eoin O’ Regan, Fiach Devitt, Johnny Kiely, Josh Dunne, JJ Reihill, Kelvin Kiernan, Kosi Ugwueru, Liam Burke, Leo Dowling, Lexi O’Connor, Marcus Lyons, Max Coveney, Max Duggan, Myles Lonergan, Flavio Macari, Gavin Courage-Foynes, Oscar O’Brien, Harry Coveney, Harry MacGoey, Harry Mallon, Harry McDermott, Harry Roche-Nagle, Hugh Wilkinson, James Ruddy, James Wyse, Matthew Roche-Nagle, Padraic Spillane, Patrick Brophy, Ryan Thompson, Shane MacNulty, Senan Noone, Tom Cullen, Tom Hennebry, Tom Murtagh, Alex Hemeryck, Alex Kelly

Gonzaga College

Coaches – Declan Fassbender, Martin Fenlon, Ross McKeever, Jack Barry, James Kenny, Jack Connolly, Tom Barry, Henry Godson, Gareth Pelly, Dr Peter Meagher

Captain – Davy Colbert

Squad – Adam McVerry, Aidan O’Flanagan, Ben Delaney, Darragh Geraghty, Diarmuid Williams, Eoin McCormick, Finn O’Neill, Gavin O’Donnell, George Morris, Harry Barniville, Hugh Benson, Hugh Goddard, Hugo McLaughlin, Hugo Neville, Jack Kelly, Jamie Kennedy, Jody Browne, Joe Morrissey, Jonny Corr, JP Breslin, Leo Maguire, Luke Morgan, Luke McLaughlin, Luke O’Callaghan, Marcus Phelan, Michael Sullivan, Mikey Wall, Mixie McCarthy, Morgan Tyrell, Noah Byrne, Oisin Murray, Oliver Hume, Oscar O’Neill, Oscar Pairceir, Patrick O’Brien, Patrick McEnroe, Paul Wilson, Richard Coman, Rory Finlay, Ryan McCarthy, Samuel Inglis, Sid Love, Stephen McMahon, Thomas Murphy, Tim Cotter, Toby Hammond, Tom Lynn, Tom Wyley, Tomas Noone

Kilkenny College

Coaches – Pieter Swanepoel (head coach), Steve Ashmore, Wes Shirley, Roger Thomas

Captain – Harry Rogers

Squad – Adam Watchorn, Ashton Botha, Adam Shirley, Paddy Bramley, Jake O’Sullivan, Sam Dudley, Zach Furlong, Stephen Smyth, Charlie Kennedy, Sean Naughton, Stefan Hillebrand, Harry Rogers, Glenn O’Rourke, Dean Symes, Andrew Moore, Finn Corcoran, Louis Kemp, Mark Stanley, Jack Corbet, Alan Hawkins, Adam Cope, Jack Tully, Robert Lalor, Ross Neill, Stephen Bailey, Harry Peavoy, Danny Benn, Jack Campion, Jake Walshe

Newbridge College

Coaches – Johne Murphy (head coach), Adam Coyle, Jon Newsome, Ciarán Walsh

Captain – Kieran Kelly

Squad – Adam Doyle, Adam Larkin Smithers, Andrew Carroll, Ben Keane, Billy Bohan, Cael Chanders, Calum Bolton, Calum Corcoran, Ciarán Mangan, Conor McCormack, Denis Dowling, Diarmuid Enright, Eunan Dempsey, Finn Mahon, Harry Farrell, Harry Rigney, Hugo Owens, John Collins, John R Walsh, John Sheedy, Julian Zebedee, Kieran Kelly, Mark Masterson, Mark Young, Max Barry, Michael Collins, Oliver Udell, Paddy Taylor, Patrick Forde, Patrick Stapleton, Pierce Fata, Robbie Dillon, Ronán McGroary, Ruairí Byrne, Ruairí Munnelly, Ryan Healy, Sam Fitzgibbon, Sam Watson, Shane Davitt, Shane Treacy, Tadhg Brophy, Todd Lawlor, Tom Bohan, Tom Waters, Zack Zebedee

Presentation College, Bray

Coaches – Maurice Logue, Eoin Sheriff, Olan Savage, Stewart Gilbert, Hugh Byrne, Andrew Fitzpatrick.

Captain – Eoin Kelly

Squad – Conor Bourke, Sam Bourke, Sam Brady, Finn Brien, Fionn Clancy-Molloy, Billy Corrigan, Luke Devitt, Mikey Doyle, Adam Dutton, Cian Eddy, Dylan Henry, JJ Kenny, Zack Kirby, Ross Mackey, Jack McDonald, Cormac McGrath, Noah McNulty, Odhran Meade, Jack Murphy, Brandon Murphy-Morgan, Sam Nolan, Darragh O’Sullivan, Flyn Pyper, Gavin Rochford, Jack Salmon, William Seymour, Lorcan Smith, Adam Tighe, Finn Treacy

St Fintan’s High School

Coaches – Bru Amerlynck (head coach), Sean Cribbin, Darragh Henry, Marc Kaveh

Captain – Matt Linehan

Squad – Anraí Poole, Brandyn Dromgule, Charlie Byrne, Cian Curley,  Cian Macari Kelly, Ciaran Bolger, Cillian Cleary, Conor Cribbin, Conor McGloughlin, Daniel DeBrun, David Tadijan, Donagh Walsh, Eoghan O’Callaghan, Frank Meanen, Gonzalo Herranz, Hugh Dummer, Joshua Hansen, Luke Ingle, Matt Linehan, Nathan Clarke, Oisin Hogan, Oscar McCormack, Ruirí McDonald, Shane O’Donovan, Shane Patterson, Conor Toomey

St Gerard’s School

Coaches – Jason Emery, Phil De Barra, Charl Malherbe, Sally Ann Hudson

Captain – Shay O’Keefe

Squad – Fionn Denver, Sean Murphy, John Butler, Ronan Byrne, Cian Geraghty, Cuan Riordan, Patrick Harrington, Thomas McGovern, Luke Long, Tim Wilkinson, Marcus Von Tiechman, Guy Carson, Ross Keating, Jordan Younger, Josh Wyse, Shay O’Keefe, Rory O’Connell, Harry O’Reilly, Ross Mason, Ben Crowe, Ross Mcrea, Ciaran Foley, Sonny Keogh, Karl Murray, Finn Gilmore, Conor Balmaine, Jack Holland

St Mary’s College

Coaches – Kieran Moloney (head coach), Marcus O’Driscoll, Darren Duffy, Derek Dowling, John Wynn, Steven Hennessy, Daniel Lanelli

Captain – Daragh Gilbourne

Squad – Aaron Farrell, Aaron O’Brien, Alex Barry, Alex Holt, Andrew Sparrow, Conall Cusack, Conor Tracey, Daire Cassidy, Daniel McNulty, Daragh Gilbourne, David Leane, Eoin Dillon, Evan Moynihan, Fionn Deveraux, Fionn King, Fionn Meates, Gavin Foley, Gavin Mulvihill, Jake McGill, James Molloy, Joe Durkan, John Brennan, Liam Flaherty, Louis McGauran, Luca Manselli, Lucca Jennings, Luke Begley-Taylor, Luke McGill, Luke Policky, Marcus Purcell, Mark Coughlan, Mark McHugh, Matthew Blake, Oran Reid, Peter O’Beirne, Ross Moore, Ruadhan Smyth, Sam Ryan, Sean Murray, Sean O’Leary, Stephen Kennedy, Tiernan O’Shea, Tom Keogan, Tom McEniff, Tom Tourish, William Byers, Zach Hopkins

St Michael’s College

Coaches – Emmet MacMahon, Andy Skehan, Jay Barron, Chris Hennessy, Fionn Finlay, James Ruxton, Ronan Joyce

Captain – Sam Berman

Squad – Stuart Atkinson, Zach Baird, Daniel Barron, Tom Begley, Sam Berman, Rory Brown, Josh Brown, Mark Canniffe, Dan Carroll, Michael Carroll, Riain Coogan, Sam Corrigan, Andy Cosgrave, Wilhelm de Klerk, Cillian Doyle, Sean Egan, Jules Fenelon, Charles Foley, Matthew Furlong, Paul Gerard, Fintan Gunne, Patrick Hartley, Luka Hassett, Henry McErlean, Ben Howard, JP Tiernan, Enda Kickham, Larry Kirkham, John Maguire, Alex McConnell, Daniel McKenna, Frazer McKenna, Edward McLaughlin, Killian McMahon, Charlie McNamee, James McNamee, Ross Molloy, Charlie Mulderry, Torin Murray, Alex Murray, James Nicholson, Chris O’Connor, Billy O’Donohoe, Michael O’Reilly, Dan O’Sullivan, Cormac Porter-McEvoy, David Ryan, Michael Sadlier, Matthew Sherwin, James Sherwin, Colm Shortt, Tom Stewart, Richard Tobin, Matthew Victory, James White, Paddy Wood, James Woods

Terenure College

Coaches – James O’Neill, Matthew Collins, Richard McCarthy, James Thornton, Harrison Brewer, Mark Fabian, Aaron O’Connor

Captain – Darragh Brooks

Squad – Aaron Dorgan, Alex Cashman, Ben Nolan, Carlos Mantero-Belard, Charlie Redmond Murray, Dáire Kelly, Darragh Brooks, James McDonough, Josh Delaney, Keith Byrne, Oisin Shannon, Sean Keegan, Seán Ruane, Tim Staunton, Ultan Byrne, Mark Egan, Lochlann Wardick, Evan Collins, Olan Storey, Matthew Lydon, Hugh Weber, Cuan Doyle, Cillian Keaney, Simon Horgan, Jack Grimes, Jim Kennedy, Odhran McKeon, James Clarke, Paul Swords, Peter MacNamara, Tom Murray, Daniel Martin, Yago Fernández-Vilar, Harvey O’Leary, Regan Gallaher, Luke Grimes, Morgan Nugent, Oliver Watson, Conor McInnes, Rory King, Matthew Vaughan, Caspar Lorin Gabriel, Eamon Geraghty, Matthew Somerville, Harry Ennis, Thomas Costello, Jake Carter, Eoghan Walsh, Conor O’Brien

Wesley College

Coaches – Paddy Collins, Craig Ronaldson, Peter O’Donnell, Richard Andreucetti, Iain Wallace, Gordon Clarke

Captain – Dan Campbell

Squad – Elliot Atkinson, Aaron Bennett Murphy, Daniel Campbell, Milo Campbell, Johnny Cazzini, Luca Clinton, Reid Cockrell, Christopher Collins, Ed Collins, Patrick Collins, Dean Cox, Jamie Crooks, Toby Durham, Jamie Fish, Sean Foulds, Tom Geoghegan, Hugo Girardi, Matthew Golden, Rian Handley, Oran Handley, Hugo Hjelseth, Ryan Jones, Aran Lowry, Warren MacWilliam, Ryan McNeill, Cian Mitchell-Doyle, Kameron Moran, Finn Nolan, Liam O’Neill, Bosola Ojewale, Shane Pedlow, Jack Roberts, Ferdia Spain, Jamie Walsh

LiveScores Now Available at IrishScores.com


بت فوروارد
سایت bet forward

سایت بت فوروارد : جام نقره ای بنتلی امارات 2022 در پایان این هفته پایانی تماشایی دارد

جام نقره ای بنتلی امارات 2022 در پایان این هفته پایانی تماشایی دارد


سایت بت فوروارد
سایت betforward

جام نقره ای بنتلی امارات 2022 قرار است در آخر این هفته به شکلی تماشایی با چوگان ویژه و سرگرمی های غیر قابل چشم پوشی به پایان برسد.

سازمان جام گلد پولو دبی این تورنمنت معتبر را با 12 امتیاز به خاورمیانه بازگردانده استهفتم– سال متوالی تحت حمایت حضرت شیخ مکتوم بن محمد بن راشد آل مکتوم، معاون حاکم دبی. بازیکنان در سطح جهانی و بسیاری از تیم های مشهور منطقه از زمان شروع مسابقات در 22 ژانویه در Al Habtoor Polo Resort & Club گرد هم آمده اند.

جدای از فعالیت‌های ورزشی زنده و هیجان‌انگیز، مجموعه رویدادهای روز آخر شنبه نیز شامل ترکیبی فریبنده از فعالیت‌ها و پیشنهادات مهمان نوازی سخاوتمندانه است.

بسته «Silver Lounge» با حداقل هزینه 1500 درهم برای هر میز برای نوشیدنی در دسترس است، اجازه ورود به 10 نفر را می دهد و چهار مجوز پارکینگ ارائه می دهد. قیمت آلاچیق های پیک نیک 1000 درهم شامل سبد پیک نیک با تنقلات و نوشیدنی، ورود به رویداد برای چهار نفر و یک کارت پارکینگ است.

با +971 56 373 2999 یا ایمیل تماس بگیرید [email protected] برای اطلاعات بیشتر.

یک برانچ فوق‌العاده در Al Habtoor Resort 450 درهم شامل نوشیدنی‌های خانگی و 550 درهم شامل نوشیدنی‌های حبابی است. برای دریافت جزئیات بیشتر با شماره +971 56 545 8391 تماس بگیرید.

مجموعه ای از سرگرمی ها نیز ارائه می شود. یک منطقه اختصاصی برای کودکان، بچه‌های کوچک را با فعالیت‌های سرگرم‌کننده سرگرم می‌کند، به‌علاوه یک منطقه پیک‌نیک برای لذت بردن از مسابقه در آب‌وهوای فوق‌العاده وجود دارد و غذاهای خوشمزه را نیز می‌توانید در مجموعه‌ای از کامیون‌های حمل غذا پیدا کنید.

سرگرمی به همین جا ختم نمی شود، با جوایز شگفت انگیز برای گرفتن.

یافتن سکه‌های طلا تغییری در سنت سکه‌کردن با دو سکه طلا به ارزش مجموع 7000 درهم به صورت نقد و هدایا در میدان پنهان شده است. حیوانات خانگی خود را در زیباترین لباس‌هایشان بیاورید و با رویداد #sWAG برای خود و آنها هدایایی ببرید.

سازمان جام طلایی دبی پولو در سال 2009 توسط محمد الحبتور، حامی تیم هابتور پولو تأسیس شد. سری جام طلای چوگان دبی شامل پنج تورنمنت به نام های جام نقره ای، جام مستر چوگان، جام طلایی IFZA (باز دبی)، جام چالش دبی و جام دبی است.

این سری یکی از تنها پنج تورنمنت در جهان است که در رده جام قهرمانی WPT برگزار می‌شود، همتراز با رویدادهای کلاس جهانی که در آرژانتین، اسپانیا، بریتانیا و ایالات متحده برگزار می‌شود.

تفرجگاه پولو الحبتور و amp; باشگاه میزبان مسابقات جام طلایی چوگان دبی است و در طول سال میزبان مسابقات مختلف چوگان با استانداردهای بین المللی است. جامعه پیشرفته چوگان و سوارکاری به ورزش اسب سواری اختصاص داده شده است که استراحتگاه پولو Al Habtoor در مرکز آن قرار دارد.

ریزورت و کلوپ Al Habtoor Polo در بیش از شش میلیون فوت مربع زمین، متشکل از 122 ویلا برای اجاره، خانه های لوکس مارک دار، چهار زمین چوگان، یک مدرسه سوارکاری با سالن های پرش نمایشی و ورزشگاه و 520 اصطبل مدرن است.


بت فوروارد
سایت bet forward

سایت بت فوروارد : ورزشکاران هفته شنا و شیرجه

ورزشکاران هفته شنا و شیرجه


سایت بت فوروارد
سایت betforward

3 ساعت پیش
کارکنان SEC

عکس: کارکنان SEC

شناگر منتخب هفته مردان: جیک ماگاهی، جورجیا
جیک ماگاهی از جورجیا، دانش‌آموز دومی از داکولا، گا.، فصل دوگانه خود را با پیروزی در 1650 سبک آزاد در برابر اموری به پایان رساند. ماگاهی در اولین مایل فصل خود، زمان 14:49.98 به مقام اول دست یافت و توانست تامی لی کامبلانگ را با فاصله زمانی 12 ثانیه به مقام اول برساند. زمان او در 1650 آزاد، دهمین سریع ترین زمان در کشور در این فصل است. ماگاهی روز را با 20.06 لنگر در رله آزاد 200 به پایان رساند.

غواص مردانه هفته: دنی ژانگ، کنتاکی
دنی ژانگ از کنتاکی، یک سالمند از Cypress، کالیفرنیا، در پیروزی بر سینسیناتی رویدادها را پشت سر گذاشت. ژانگ سومین رفت و برگشت خود را در هر دو تخته در این فصل با امتیاز 384.98 در یک متر و 419.18 در 3 متر به ثبت رساند.

دانشجوی سال اول هفته مردان: متیو ساتس، جورجیا و نیک کاروسو، کنتاکی
متیو ساتس از جورجیا، دانشجوی سال اول از پیترماریتزبورگ، آفریقای جنوبی، در مسابقات 200 سبک آزاد در مقابل امری با زمان B کات 1:33.89 اول شد و دو ثانیه از میدان برتری گرفت. زمان ساتس در حال حاضر در رتبه 26 ملی قرار دارد و او را به هفتمین دوره تاریخ برنامه در این رویداد رساند. وی همچنین به عنوان شناگر نمایشگاهی در 500 رشته آزاد و 200 IM شرکت کرد.

نیک کاروسو از کنتاکی، دانشجوی سال اول از Gainesville، فلوریدا، برنده هر دو مسابقه از راه دور در برد بریتانیا بر سینسیناتی شد. کاروسو ابتدا در 500 آزاد با زمان 4:28.55 و در 1000 آزاد با زمان 9:11.95 دیوار را لمس کرد. او بهترین رکورد شخصی را در 1000 رایگان ثبت کرد و به دهمین تاریخ تاریخ برنامه رسید.

شناگر برتر هفته زنان: سارا تامپسون، میسوری
سارا تامپسون از میسوری، سال پنجم بزرگسال از کولیرویل، تن، رکوردهای استخر را در دو برد انفرادی و با دو رله برد در برد مقابل کارولینای جنوبی به ثبت رساند. تامپسون در 100 فلای با زمان 52.33 و در 100 عقب با زمان 52.45 مقام اول را به دست آورد. او همچنین بخشی از رله 400 آزاد (3:16.33/49.83) و رله 200 مختلط (1:38.07/22.54 پرواز) بود.

غواص زن هفته: بروک شولتز، کارولینای جنوبی
بروک شولتز از کارولینای جنوبی، دانشجوی فارغ التحصیل از فایت ویل، آرک، هر دو مسابقه را در برابر شماره 18 میسوری شکست داد. شولتز امتیاز نهایی 310.05 در یک متر و 378.15 در 3 متر را به ثبت رساند.

دانشجوی سال اول هفته زنان: السا فرتز، جورجیا
السا فرتز از جورجیا، دانشجوی سال اول از بریستول، هند، به جورجیا کمک کرد تا در فینال دو فصل خود، بر امری پیروز شود و در یک جفت مسابقات سبک آزاد، اول شد. در 200 سبک آزاد، فرتز اولین پیروزی دانشگاهی خود را با بهترین زمان فصل 1:47.88 به دست آورد و بعداً با زمان 50.74 در 100 سبک آزاد پیروز شد. او روز حرفه ای خود را با تقسیم 23.19 در 200 امدادی آزاد به پایان رساند.

بت فوروارد
سایت bet forward

سایت بت فوروارد : آخرین بازی بن روتلیسبرگر با مهمان افتخاری ریونز بهتر شد

آخرین بازی بن روتلیسبرگر با مهمان افتخاری ریونز بهتر شد


سایت بت فوروارد
سایت betforward

بالتیمور ریونز در حال افزایش نوستالژی رقابتی خود با پیتسبورگ استیلرز در آخرین بازی NFL بن روتلیسبرگر است.

Ravens بالتیمور ممکن است یکی از فرنچایزهای جدید NFL باشد، اما آنها قبلاً میراث چشمگیری با چندین تالار مشاهیر در کانتون ایجاد کرده اند.

برای ارج نهادن به این میراث، ریونز بازیکنان سابق خود را در سری «افسانه‌های بازی» تبلیغ می‌کند، که یک بازیکن مشهور بالتیمور را برای برانگیختن تماشاگران در نیمه‌تیم بازمی‌گرداند.

در هفته دوازدهم مارشال یاندا بزرگ خط حمله را به نمایش گذاشت و این تیم در نهایت با نتیجه 16-10 بر کلیولند براونز پیروز شد. در حالت ایده‌آل، افسانه Ravens Week 18 جمعیت را بیشتر زنده می‌کند – به خصوص که ریونز در آخرین حضور او در NFL با بیگ بن روبرو می‌شود.

اسطوره Ravens برای ترساندن بن روتلیسبرگر در آخرین بازی خود بازگشته است

Ravens در حال بازگرداندن مدافع خط انفجاری ترل ساگز است تا به عنوان افسانه بازی هفته هجدهم، جمعیت ورزشگاه M&T Bank را به هیجان بیاورد.

ساگز که برنده جایزه بهترین بازیکن دفاعی سال 2011 شد، از سال 2003 تا 2019 به عنوان بازیکنی مرگبار، مدافعان AFC را به وحشت انداخت. ساگز 15 سال را با ریونز گذراند و در سال 19 با کاردینال‌های آریزونا و سران کانزاس سیتی کار کرد. شایان ذکر است که Suggs در اواسط دسامبر فصل برنده شدن Super Bowl خود، توسط Chiefs از معافیت‌های خود محروم شد و به Suggs دو حلقه Super Bowl داد تا حرفه NFL خود را به پایان برساند.

در سال 2017، از ساگز پرسیده شد که چهره رقابت پرتنش ریونز و استیلرز چگونه است؟

ساگز خندید: «من حدس می‌زنم که به نوعی آن را توصیف می‌کند – زشت.

مایک والاس که برای هر دو تیم بازی کرده است، گفت: «برای آن تیم‌ها، آن بچه‌ها «آن بازیکنان» هستند. “سیز یک کلاغ است. بن فولادی است. این بسیار عمیق است – رقابت برای آن بچه ها – آنها از آن رنگ ها خارج می شوند. بدیهی است که برای آنها از هر کس دیگری بزرگتر است.»

منطقی است که دیدن Suggs می تواند خاطرات دردناکی را برای Roethlisberger زنده کند، زیرا Suggs همچنان رهبر اخراج در برابر اسطوره Steelers است. ساگز در طول دوران حرفه ای خود 17 بار روتلیسبرگر را اخراج کرده است که بیشتر از هر بازیکن دیگری در لیگ است.

برعکس، روتلیسبرگر 14 بار در طول دوران حرفه ای خود در Ravens، Suggs را شکست داد، که بیشتر از هر کوارتربک NFL دیگری است.

اگرچه این دو در پیروزی و شکست به این سو و آن سو رفته اند، اما چیزی جز احترام بین ساگز و روتلیسبرگر وجود ندارد. در سال 2018، این دو پیراهن‌ها را عوض کردند و روثلیسبرگر به ساگز اطمینان داد که رای خود را به عنوان اولین رأی‌گیری تالار مشاهیر دارد.

در روز یکشنبه، رقابت در ورزشگاه M&T Bank برای آخرین بار خواهد بود.

بت فوروارد
سایت bet forward

سایت بت فوروارد : Eguavoen دلایل تنها یک بازیکن خانگی را توضیح می دهد

completesports classifieds


سایت بت فوروارد
سایت betforward

آستین اگواوون توضیح داده است که چرا نمی تواند بازیکنان خانگی بیشتری را در ترکیب 28 نفره Super Eagles برای AFCON ماه آینده قرار دهد.

جان نوبل، دروازه بان انیمبا، تنها بازیکنی است که در خانه بازی می کند و در نهایت برای AFCON به پیروزی رسید.

1xBit

و اگواوون دلایلی را بیان کرد که چرا نمی‌توانست بازیکنان بیشتری را از خط دفاعی خود در ترکیب قرار دهد.

برنده سال 1994 AFCON در مصاحبه ای با تلویزیون NFF گفت: “من تقریباً هفت بازیکن خانگی داشتم که می خواستم با ایگلز تمرین کنم و ببینم چه اتفاقی می افتد اما دستانم بسته بود.”

همچنین بخوانید: رانیری، رئیس واتفورد: من به نیجریه، AFCON توهین نکردم

لیگ تازه این ماه شروع شد و بازیکنان باید برای تیم های خود بازی کنند، بنابراین زمانی برای انجام هیچ بازی دوستانه ای وجود ندارد.

من مجبور شدم با برخی از آنها در لیگ تماس بگیرم، اما باید لیست را ارائه می‌دادیم و زمانی برای انجام بازی‌های دوستانه وجود نداشت، اما امیدوارم آنها همچنان این شانس را داشته باشند.

واقعا منطقی نیست که اکنون آنها را بیاوریم و آنها را از بازی برای باشگاه هایشان محروم کنیم، اواسط هفته و آخر هفته و سپس ما در سفر به کامرون هستیم و آنها به خانه برمی گردند، واقعاً منطقی نیست اما شانس آنها خواهد بود. بیا.”

روز جمعه، گروه چهارگانه Semi Ajayi، Tyronne Ebuehi، Henry Onyekuru و Peter Olayinka به جای ویکتور اوسیمن، شهو عبداللهی، امانوئل دنیس و لئون بالوگون دعوت شدند.

و اگواوون بازیکنان را به خاطر پاسخ دلگرم کننده آنها علیرغم اینکه در لیست 28 نفره اولیه قرار نگرفتند تمجید کرد.

اونیکورو، اولایینکا، ابوهی، آجایی همگی با وجود اینکه در لیست 28 نفره اولیه قرار نداشتند، تردید نکردند. باید با رئیس باشگاه ابویحی (در ونیزیا) تماس می گرفتیم و به توافق می رسیدیم. آنها فقط به ما گفتند که او باید آخرین بازی را برای آنها انجام دهد و او را در دسترس خواهند داشت.

“بنابراین با لیست 28 نفره ای که اکنون ارائه کردیم، فکر می کنم به اندازه کافی خوب است، فقط باید سخت کار کنیم و نیجریه را سربلند کنیم.”

ستاره جام جهانی 1994 و 1998 با ورود بازیکنان بیشتری قبل از AFCON که در 9 ژانویه آغاز می شود، اضافه کرد: “امیدوارم تعداد کمی از بازیکنان فردا وارد شوند و آخرین ها پس از آخرین بازی های خود در اروپا وارد شوند. .

«وقتی به زمین می‌رسیم، خواهیم دید که چه چیزی می‌توانیم بخواهیم. اما نکته اصلی این است که 97 درصد از تیم بازیکنانی هستند که با هم بازی کرده اند و من معتقدم درک درستی وجود دارد.”

نوشته جیمز اگبریبی

طبقه بندی های ورزشی کامل سریعترین سایت شرط بندی در نیجریه: همین حالا 140% پاداش واریز اولین بار خود را بگیرید — www.Sportybet.Com حق چاپ © 2021 Completesports.com کلیه حقوق محفوظ است. اطلاعات موجود در Completesports.com نمی تواند بدون مجوز کتبی قبلی Completesports.com منتشر، پخش، بازنویسی یا توزیع مجدد شود.


بت فوروارد
سایت bet forward

سایت بت فوروارد : توانا پاتر به جک کندی اولین موفقیت درجه 1 را پس از بازگشت از مصدومیت می دهد

توانا پاتر به جک کندی اولین موفقیت درجه 1 را پس از بازگشت از مصدومیت می دهد


سایت بت فوروارد
سایت betforward

مایتی پاتر و جک کندی به خانه سه راه راه برای گوردون الیوت 1-2 در Paddy Power Future Champions Novice Hurdle منجر می شوند. اعتبار: @LeopardstownRC.

5 کل بازدید، 5 بازدید امروز

مربیان برتر گوردون الیوت و هنری دی برومهد مسابقات درجه 1 را در روز 2 جشنواره کریسمس Leopardstown به اشتراک گذاشتند زیرا توانا پاتر و انوی آلن در مسابقات اصلی روز دوشنبه شرکت کردند.

مایتی پاتر (5/2) اولین موفقیت درجه 1 برای موتورسوار جک کندی از زمان بازگشت او از مصدومیت بود. بازی bay gelding با دسته گوردون الیوت برنده مسابقه 100,000 یورویی Paddy Power Future Champions Novice Hurdle بیش از 2 مایل برای مالکان Caldwell Construction Ltd. در یک و دو برای الیوت، Three Stripe Life و Davy Russell با 4/1 دوم شدند.

گوردون الیوت گفت: “این برای جک عالی بود – اولین برنده او. اسب دیگر (Three Stripe Life) نیز اسب خوبی است. من در کل راه تا آخرین بار خوشحال بودم، اما او در آخرین مرحله از بین رفت – هر دو اسب این کار را کردند. هر دو شجاعت بازگشت را نشان دادند – دو اسب خوب برای آینده.

Envoi Allen برنده Grade 1 Chase شد

اولین کلاس 1 روز، مسابقه مسابقه با مسابقه پاداش پدی، با فرار چاکون پور سوی در صبح زود، فقط سه نفر برای پست گذاشتند. این باعث شد که Battleoverdoyen، Envoi Allen و Sizing Pottsie برای مسابقه 125000 یورویی بیش از 2 مایل 1 فرلنگ با آن مبارزه کنند.

با درهای اولیه برجسته سایزینگ پوتسی، دونده سواری شان اوکیف اولین کسی بود که شکست خورد و بدون کمک سوارکار در زین مسابقه را به پایان می رساند. Battleoverdoyen (9/2) متعلق به Gigginstown House Stud و Envoi Allen از Cheveley Park Stud (2/5f) سپس تا آخرین حصار جنگیدند.

انووی آلن که از 2 متر و 4 فرلونگ در پانچ تاون پایین آمده بود و راشل بلکمور سوارکار فصل گذشته برنده مسابقات ملی Aintree Grand National از آخرین حصار بیرون آمدند و در نهایت جایزه اول 73750 یورویی را به میزان هفت و نیم طول از جک کندی سوار شدند. نایب قهرمان Battleoverdoyen.

راشل بلک مور، جوکی برنده گفت: «ما کمی ترس داشتیم که وارد شدیم، اما او سرش را پایین انداخت. من فکر می کنم که هنری قطعاً حق داشت که او را عقب نشینی کند. بدیهی است که با حضور چاکون پور سوی، پویایی مسابقه را تغییر داد.

School Boy Hours ادعای 200000 یورو Paddy Power Chase را دارد

مالک برتر جی پی مک مانوس در ثروتمندترین مسابقه روز، یعنی Paddy Power Chase بیش از 3 مایل، دست به دست اوباش زد.

این یکی از وزن‌های کم، ساعت‌های پسر مدرسه (1/12) بود که 10-08 را حمل می‌کرد که نوئل مید و جوکی شان فلانگان را به غنیمت گرفت.

در رشته 28 دونده، کوکو بیچ با وزن بالا، بیشتر دویدن های اولیه را زیر نظر راب جیمز مدعی هفت پوندی انجام داد. تلاش‌های اولیه تلفات خود را به همراه داشت زیرا دونده Gigginstown House Stud قبل از پایان کاری مسابقه محو شد.

بن داندی (1/33)، متعلق به کریس جونز، بیشترین ساعات کاری را برای پسران مدرسه ای در مراحل مرگ داد، اما دونده مک مانوس او را با نیمی از طول، با لذت بردن از دالن (28/1) دو و یک نیم طول عقب تر در جایگاه سوم، جلوتر از Braeside (14/1)، Death Duty و Birchdale.

ایکر آلن در اولین بازی ایرلندی برنده شد

ایکر آلن که در فرانسه پرورش یافته بود، اولین مانع 3-YO- Maiden Hurdle را برای ویلی مولینز، جوکی مارک والش و مالک جی پی مک مانوس به دست آورد. والش که از یک دونده دیگر متعلق به مک مانوس، برزیل، جابجا شد، در اولین بازی خود در ایرلند در سه مسابقه پیروز شد و قبلاً در اوت گذشته بیش از یک مایل و نیم در فرانسه پیروز شده بود. امتیاز آموزش دیده توسط پیتر فاهی با امتیاز 80/1 نایب قهرمان شد در حالی که ورا ورتو (11/2) از محوطه گاوین کرامول سوم شد.

“اسب دوست داشتنی. ویلی مولینز توضیح داد که او این کار را خیلی خوب انجام داد و در خانه به خوبی کار می کرد. “در واقع تنها کار بدی که او انجام داد همان کاری بود که من او را بردم تا ببینم چقدر خوب است و او ناامیدانه کار کرد.”

Haut En Couleurs تعقیب مبتدیان را انجام می دهد

زمانی که Haut En Couleurs مورد علاقه 1/3 مورد علاقه خود در Paddy Power Games Beginners Chase تحت هدایت پل تاونند برنده شد، ویلی مولینز به سرعت یک دوبل به ارمغان آورد. در رنگ های Donnellys، پسر چهار ساله فرانسوی سنت Des Saints در حالی که جنتلمن دی می (5/1) با دونده جلو Mt به مقام نایب قهرمانی رسید، 1-2-3 را برای کنترل کننده کلساتون به ارمغان آورد. لینستر تریفکتا را بالا می‌آورد – هر دو اسبی که قرار گرفتند 6 پوند به برنده واگذار کردند.

هندلر برنده پس از مسابقه اعتراف کرد: “من فکر می کنم او از نظر مواد آرکل به نظر می رسد و شاید جنتلمن دی می هم همینطور.”

Brides Hill در ساختن همه چیز در Paddy Power مانع معلولیت “I’ve Had Vaccines More Than Nights Out” تحت مدیریت لوک دپسی بود. در رنگ های سندیکای Brides Hill، دختر چهار ساله دیلن توماس که توسط گاوین کرامول آموزش دیده بود در انزوای باشکوه با قیمت 16/1 به خانه آمد.

LiveScores اکنون در IrishScores.com موجود است


بت فوروارد
سایت bet forward